آموزش شارژ کارتریج Hp 39A با تمام ریزه کاری ها

کارتریج Hp 39A با شماره فنی  Q1339A برای پرینترهای زیر قابل استفاده می‌باشد:

HP LaserJet 4300dtnsl
HP LaserJet 4300tn
HP LaserJet 4300
HP LaserJet 4300dtn
HP LaserJet 4300dtns
HP LaserJet 4300n
لیست پرینترهای سازگار با کارتریج Hp 39A

شارژ کارتریج Hp 39A

بعد از اینکه شارژ کارتریج یا همان پودر داخل کارتریج تمام شد شما نیاز دارید که کارتریج پرینتر خود را عوض کرده و یا برای شارژ مجدد آن را به مراکز تعمیرات پرینتر بسپارید.

شارژ کردن کارتریج نسبت به خرید کردن یک کارتریج hp  به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می‌باشد. بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا کارتریج پرینتر خود را شارژ کنند.

شارژ کردن کارتریج توسط مراکز تعمیرات پرینتر ممکن است مقداری زمانبر باشد شما نیاز به رفت و آمد به سطح شهر دارید و همینطور نیاز به زمانی برای صبر کردن که این کار انجام شود.

این در حالی است که شما می‌توانید با یک آموزش کوتاه این کار را برای همیشه یاد بگیرید و در زمان و هزینه خودتان صرفه‌جویی داشته باشید.

شارژ کارتریج hp 39a

پودرهای رنگی مورد استفاده در کارتریج پرینتر به صورت کیلویی به فروش می‌رسند و شما می‌توانید با خرید یک قوطی یک کیلویی پودر پرینتر و ابزارهای مختصر این کار را خودتان انجام دهید.

این کار می‌تواند برای شما بسیار به صرفه باشد و توصیه می‌کنیم در صورت تمایل این کار را خودتان انجام دهید.

ابزارها و لوازم مورد نیاز برای شارژ کارتریج HP 39A

شارژ کردن کارتریج HP 39A کار دشواری نیست و شما به راحتی با ابزارهای مختصری می‌توانید این کار را انجام دهید.

یک عدد پیچ گوشتی چهارسو همراه با یک عدد سیم چین و یک عدد چاقوی میوه‌خوری نوک تیز می‌تواند کار شما را راه بیندازد.

همچنین به مقداری پودر برای شارژ کردن و مقداری هم الکل برای تمیزکاری قطعات و سرویس آن نیاز خواهید داشت.

همانطور که قبلاً اشاره شد می‌توانید با استفاده از قوطی‌های یک کیلویی پودر پرینتر داخل بازار و خرید یک شیشه الکل شارژ کارتریج HP 39A را به دفعات انجام دهید.

ویژگی‌های این فایل آموزشی

آموزش شارژ کارتریج HP 39A به صورت کاملاً تصویری ارائه شده و داخل آن تمام نکات لازم و تجربه‌های مورد نیاز خدمت شما ارائه شده تا بتوانید کاری اصولی استاندارد و قابل قبول داشته باشید.

همچنین در کنار این فایل ویدیویی یک فایل pdf چند صفحه‌ای وجود دارد که کلیه قطعات به کار رفته در کارتریج hp مدل HP 39A را تشریح کرده و عملکرد آن در پرینتر را توضیح داده است.

شما با استفاده از این آموزش می‌توانید به راحتی و در یک زمان کوتاه این کار را یاد بگیرید  و از این به بعد خودتان کار شارژ کارتریج پرینتر را انجام داده و در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی خوبی داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد فروشگاه
اسکرول به بالا
مشاوره و خرید پرینتر