درباره من

سال 85 سال اول دانشگاهم بود و در کنار اون دنبال یه کار میگشتم، اون موقع تو شهر کوچکی که بودم (البته هنوزم همونجام) کسی تو کار پرینتر نبود. پس با خودم فکر کردم فرصت خوبیه که برم سراغ این کار.

با کلی تحقیق و بررسی یه آموزشگاه توی تهران پیدا کردم و با هزینه نسبتا زیاد (که تامینش هم برام مشکل بود) رفتم دوماه که مثلا یادبگیرم. ناگفته نمونه که مجبور شدم یه ترم از دانشگاه مرخصی بگیرم.

تنها دستاورد اون دوره این بود که جرات پیدا کردم یه مغازه راه بندازم و از لحاظ بار علمی و آموزشی تقریبا کمتر از 20 درصد کارایی داشت.

بالاخره یه زیرزمین اجاره کردم که کارو شروع کنم. حالا پرینتر مشکل دار برام میومد و مشکلاتی که اصلا تو دوره آموزشی بهش اشاره نشده بود!… هیچی دیگه، شرایط سخت بود باید با اتکا بر منابع خارجی و خواهش و التماس از همکارایی که تازه شمارشون رو پیدا کرده بودم یه جوری کار مشتری رو راه می انداختم.

متاسفانه اون زمان این دانش تعمیر پرینتر یه حالت انحصاری بین تعمیرکارها داشت، و هرکسی حاضر نمیشد به سادگی تجربیات خودش رو انتقال بده. حداقل برای من اینجوری بود.

سرتونو درد نیارم تو سال 96 همش تو فکر این بودم یه وبلاگی، وبسایتی چیزی راه بندازم که هم یه پل ارتباطی بشه با همکاران و کاربران و هم اینکه بتونم تجربیاتم رو منتشر کنم.

البته این سایت هم خودش خیلی داستان داشت، و یه بار هم یه دوستی یه مبلغی بابت راه اندازیش گرفت و … دیگه خودتون ادامه داستان رو حدس بزنید.

بعدها یه کانال تلگرام و پیج اینستا راه انداختم و از برخی همکاران فحش های نابی دریافت کردم بابت اینکه یه سری اطلاعات رو دارم پابلیک میکنم! …

به هر حال، گذشت و گذشت و حالا بعد از کلی آزمون و خطا و تجربه در خدمت شما هستم… البته تا جایی که سوادم بکشه.

قبلا یه محصولاتی تو سایت گذاشتم صرفا جهت اینکه هزینه های سایت رو پوشش بده، اما باور کنید خودمم از این کار حس خوبی ندارم. اینکه بخوام بابت انتقال دانشم از کسی پول بگیرم… من عاشق نوشتن و تولید محتوای آموزشی هستم و امیدوارم یه روزی بتونم این وبسایت رو تبدیل به یک مرجع آموزشی با کیفیت و پرمحتوا و البته رایگان کنم.

ضمنا دو عنوان کتاب مرتبط هم تقریبا کار تالیفش تموم شده و بزودی منتشر میشه. فکر میکنم برای افراد علاقه مند به این حوزه موثر باشه.

در انتها باید یادآوری کنم این وبسایت کاملا شخصی بوده و توسط خودم بروزرسانی می شود. من شغل اصلی که دارم تعمیر پرینتر هست و در کنار اون زمانی رو برای این سایت میزارم. اگه فکر میکنید در هر زمینه از موضوعات سایت میتونید باهام همکاری کنید لطفا با من ارتباط بگیرید.

علایق علایق زیادی دارم، اما قبل از هرچیز عاشق نوشتن هستم – ستاره شناسی آماتوری – مطالعه در زمینه پرینترها، وب، طبیعت گردی و خودشناسی – آموزش و …
تجارب تدریس – تعمیر پرینتر –
سبد فروشگاه
اسکرول به بالا
مشاوره و خرید پرینتر