آموزش شارژ کارتریج Hp 38A با تمام ریزه کاری ها

کارتریج پرینتر اچ پی مدل 38A در واقع همان مخزن رنگ پرینتر بوده و این مدل با شماره فنی Q1338A برای پرینترهای زیر قابل استفاده است:

HP LaserJet 4200dtns
HP LaserJet 4200tn
HP LaserJet 4200n
HP LaserJet 4200dtn
HP LaserJet 4200dtnsl
HP LaserJet 4200
لیست پرینترهای سازگار با کارتریج مدل Hp 38A

شارژ کارتریج Hp 38A

پس از اینکه مدتی از پرینتر استفاده کردید ممکن است با یک چاپ بی‌کیفیت یا کمرنگ مواجه شوید این ممکن است نشانه‌ای از خالی شدن پودر یا بی شارژ شدن کارتریج پرینتر شما باشد.
در این هنگام بعضی از کاربران ترجیح می‌دهند تا برای پرینتر خودشان یک کارتریج نو تهیه کنند. اما روشی که اکثر کاربران انجام می‌دهند که از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه‌تر است این است که کارتریج پرینتر خود را مجدداً شارژ کنید.
شارژ کردن کارتریج Hp 38A کار چندان سختی نیست شما با استفاده از آموزش کوتاهی که اینجا ارائه شده می‌توانید به راحتی و به صورت کاملاً اصولی و استاندارد این کار را انجام دهید در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کنید.

نحوه شارژ کارتریج hp 38a

این آموزش چه ویژگی‌هایی دارد؟

آموزش شارژ کارتریج Hp 38A ارائه شده در وب سایت فیکس هو شامل یک ویدیوی آموزش عملی می‌باشد که به صورت کاملاً اصولی و استاندارد همراه با نکات ریز خدمت شما ارائه شده است.
همچنین یک فایل pdf در کنار آن وجود دارد که داخل این فایل pdf تک تک قطعات به کار رفته داخل یک کارتریج تشریح شده و عملکرد آن بیان شده است.
شما می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که با این آموزش بتوانید خودتان کار شارژ کارتریج Hp 38A را انجام دهید.

ابزارهای لازم برای شارژ کارتریج Hp 38A

برای شارژ کردن کارتریج Hp 38A نیاز نیست ابزارهای گوناگونی داشته باشید شما با استفاده از یک سیم چین و همینطور یک عدد پیچ گوشتی چهارسو و یک چاقوی میوه‌خوری می‌توانید این کار را انجام دهید.
مورد بعدی پودر مورد نیاز هست پودر لازم برای شارژ کارتریج به صورت قوطی‌های یک کیلویی یا ۱۰۰ گرم در سطح بازار وجود دارد. اگر مصرف چاپ شما زیاد است توصیه می‌شود با خرید یک قوطی یک کیلوگرمی از پودر مورد نیاز برای موارد بعدی نیز پودر پرینتر داشته باشید.
همچنین برای تمیز کردن قطعات کارتریج و سرویس کردن آن نیاز به الکل صنعتی خواهید داشت که تهیه آن بسیار راحت است.

فواید شارژ کارتریج Hp 38A

مهمترین فایده شارژ کارتریج Hp 38A توسط خودتان این است که با صرف زمانی اندک در حدود ۲۰ دقیقه می‌توانید نحوه شارژ کردن کارتریج Hp 38A را فرا بگیرید.
و پس از آن می‌توانید بارها و بارها این کار را خودتان انجام داده و در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی بسیار خوبی داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد فروشگاه
اسکرول به بالا
مشاوره و خرید پرینتر