نحوه ریست تونر پرینتر برادر MFC-9140CDN و رفع خطای Toner low

نحوه ریست تونر پرینتر برادر MFC-9140CDN و رفع خطای Toner low

ریست تونر پرینتر برادر MFC9140CDN

نحوه ریست تونر پرینتر برادر – در پرینتر برادر مدل MFC-9140CDN بعد از شارژ کارتریج یا مدتی کارکرد ، پرینتر احتیاج به ریست دارد. در این پرینتر 4 نوع کارتریج رنگی وجود دارد که بایستی ریست درام برای هرکدام بصورت جداگانه انجام شود. در ادامه مراحل ریست تونر برای این مدل پرینتر خدمت شما ارایه می شود.

ریست تونر کارتریج پرینتر برادر MFC-9140CDN

این نوع ریست زمانی بایستی انجام شود که روی صفحه نمایش دستگاه عبارت Toner Empty نشان داده می شود. و در واقع با انجام مراحل آمده در این آموزش کارتریج تونر دستگاه ریست شده و این پیغام از بین می رود.

معمولا ظاهر شدن پیغام Toner Empty در اغلب موارد باعث از کار افتادن پرینتر می شود. این پیغام به معنی این است که مخزن جوهر کارتریج پرینتر خالی شده است اما مسئله اینجاست که با معمولا با پر کردن مخزن یا همان شارژ کارتریج این پرینتر باز هم پیغام Toner Empty وجود دارد و از بین نمی رود.

برای رفع مشکل و ریست پرینتر برادر MFC-9140CDN می توانید با تهیه آموزش زیر بصورت قدم به قدم ، در یک زمان کوتاه خودتان این کار را انجام دهید.

توجه: این آموزش فقط همین خطا را رفع می کند. به پیغام خطای پرینتر خود دقت کنید!

ریست پرینترهای برادر در مدل های مختلف متفاوت است و همینطور نوع ریست هم ممکن است متفاوت باشد. در صورتی که پرینتر شما خطای درام می دهد احتمالا نیاز به ریست درام خواهید داشت و می توانید لینک زیر را مشاهده نمایید:

ریست درام پرینتر برادر MFC-9140CDN ، رفع خطای درام

5/5 - (1 امتیاز)

2 نظر در “نحوه ریست تونر پرینتر برادر MFC-9140CDN و رفع خطای Toner low”

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد فروشگاه
اسکرول به بالا
مشاوره و خرید پرینتر