ریست پرینترهای اپسون

فایل ریست پرینتر اپسون L110 و رفع مشکل چشمک زدن چراغ ها

فایل ریست پرینتر اپسون L110 و رفع مشکل چشمک زدن چراغ ها

یکی از مشکلات شایعی که در پرینتر اپسون L110 وجود دارد این است که بعد از مدتی کارکرد متوقف می شود. البته باید گفت این مدل پرینتر یکی از مدل های بسیار عالی با قابلیت چاپ عکس بصورت رنگی می باشد که توسط شرکت اپسون تولید شده است. ضمنا باید گفت این موضوع در اغلب پرینترهای جوهرافشان اپسون وجود دارد و به راحتی می توان آن را برطرف نمود.

فایل ریست پرینتر اپسون L110

مشکل به این صورت است که چراغ های مربوط به کاغذ و جوهر که روی پنل پرینتر وجود دارند بصورت یکی در میان روشن و خاموش می شوند. در این حالت عملا پرینتر متوقف شده و نمی توانید با آن چاپ کنید. حتی با خاموش و روشن کردن پرینتر هم تغییری در وضعیت آن ایجاد نمی شود.

راه حل چیست؟

شما نیاز دارید تا پرینتر را ریست نمایید تا بتوانید دوباره از آن استفاده کنید. فایل ریست پرینتر اپسون L110 در واقع نرم افزار کوچکی است که در ادامه برای شما آماده کرده ایم و به وسیله آن می توانید پرینتر خود را ریست نمایید.

آیا این کار را خودم می توانم انجام دهم؟

بله، همراه با فایل ریست یک فایل آموزشی وجود دارد که همه مراحل کار را بصورت تصویری و قدم به قدم بیان کرده است. ضمن اینکه هرجا مشکلی داشتید یا نیاز به راهنمایی بیشتری بود می توانید با شماره تلفن داخل فایل راهنما تماس گرفته و موضوع را مطرح نمایید.

نکته مهم:

موضوع مهمی که باید دقت کنید این است که قبل از اینکه فایل را از حالت فشرده خارج نمایید آنتی ویروس کامپیوتر خود را غیر فعال کنید. فایل ها به لحاظ سلامت کاملا تست شده هستند اما با این حال ممکن است توسط آنتی ویروس غیر فعال شوند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا