تلگرام - ایتا : 09905642300
 • درباره من
 • تماس با ما
 • شما اینجا هستید : خانه » فایل ریست پرینتر اپسون L110 و رفع مشکل چشمک زدن چراغ ها

  فایل ریست پرینتر اپسون L110

  تاریخ انتشار: 2021/04/23 بخش :ریست پرینترهای اپسون دیدگاه:بدون دیدگاه بازدید : 3960 بار

  فایل ریست پرینتر اپسون L110 و رفع مشکل چشمک زدن چراغ ها

  یکی از مشکلات شایعی که در پرینتر اپسون L110 وجود دارد این است که بعد از مدتی کارکرد متوقف می شود. البته باید گفت این مدل پرینتر یکی از مدل های بسیار عالی با قابلیت چاپ عکس بصورت رنگی می باشد که توسط شرکت اپسون تولید شده است. ضمنا باید گفت این موضوع در اغلب پرینترهای جوهرافشان اپسون وجود دارد و به راحتی می توان آن را برطرف نمود.

  مشکل به این صورت است که چراغ های مربوط به کاغذ و جوهر که روی پنل پرینتر وجود دارند بصورت یکی در میان روشن و خاموش می شوند. در این حالت عملا پرینتر متوقف شده و نمی توانید با آن چاپ کنید. حتی با خاموش و روشن کردن پرینتر هم تغییری در وضعیت آن ایجاد نمی شود.

  فایل ریست اپسون L110

  راه حل چیست؟

  شما نیاز دارید تا پرینتر را ریست نمایید تا بتوانید دوباره از آن استفاده کنید. فایل ریست پرینتر اپسون L110 در واقع نرم افزار کوچکی است که در ادامه برای شما آماده کرده ایم و به وسیله آن می توانید پرینتر خود را ریست نمایید.

  آیا این کار را خودم می توانم انجام دهم؟

  بله، همراه با فایل ریست یک فایل آموزشی وجود دارد که همه مراحل کار را بصورت تصویری و قدم به قدم بیان کرده است. ضمن اینکه هرجا مشکلی داشتید یا نیاز به راهنمایی بیشتری بود می توانید با شماره تلفن داخل فایل راهنما تماس گرفته و موضوع را مطرح نمایید.

  نکته مهم:

  موضوع مهمی که باید دقت کنید این است که قبل از اینکه فایل را از حالت فشرده خارج نمایید آنتی ویروس کامپیوتر خود را غیر فعال کنید. فایل ها به لحاظ سلامت کاملا تست شده هستند اما با این حال ممکن است توسط آنتی ویروس غیر فعال شوند.

  5/5 - (2 امتیاز)
  شبکه های اجتماعی
  دیدگاه کاربران
  ارسال دیدگاه

  مشاوره و خرید پرینتر