دانلود ریست پرینتر اپسون L363 ، رفع مشکل روشن شدن چراغها

پرینتر اپسون L363 بعد از مدتی استفاده از کار می افتد و چراغ های آن روشن می شود. در این هنگام اگر پرینتر را خاموش و روشن کنید هیچ اتفاقی نمی افتد و پرینتر حالت قفل پیدا می کند. فقط چراغ های مربوط به نشانگر کاغذ و جوهر شروع به چشمک زدن می کنند.

در این هنگام شما بایستی با استفاده از برنامه ریست اپسون L363 پرینتر خود را ریست نموده تا مجددا بتوانید از آن استفاده نمایید.

از کجا بفهمم مشکل پرینتر من با ریست کردن حل می شود؟

این سوال مهمی است در نتیجه حتما به این نشانه ها دقت کنید، اول این که پرینتر بعد از روشن شدن هیچگونه عملکردی ندارد.

در حالت عادی و موقعی که اپسون ال 363 مشکل خاصی ندارد هنگام روشن شدن پرینتر مدت زمانی طول می کشد تا پرینتر آماده به کار شود.

اما هنگامی که اپسون L363 نیاز به ریست دارد به محض روشن کردن پرینتر چراغ های آن روشن شده و دستگاه هیچ عکس العملی نشان نمی دهد.

مورد دوم توجه به وضعیت چراغ های روی پنل پرینتر می باشد. دقت داشته باشید که کنار دکمه های مربوط به جوهر که با شکل قطره نشان داده می شود و همچنین دکمه مربوط به کاغذ، چراغ های کوچکی وجود دارد.

در وضعیتی که پرینتر نیاز به ریست کردن دارد این دو چراغ بصورت چشمک زن و متناوب و با رنگ نارنجی روشن و خاموش می شوند. در این حالت می توانید با اطمینان سراغ ریست پرینتر بروید و مشکل آن را برطرف نمایید.

من اطلاعات فنی زیادی ندارم آیا خودم می توانم پرینتر L363 را ریست نمایم؟

بله، استفاده از این برنامه دستورالعمل ساده ای دارد. نحوه استفاده از آن بصورت یک فایل آموزشی کنار آن وجود دارد که به راحتی و با استفاده از آن می توانید اقدام به ریست پرینتر اپسون L363 نمایید.

همچنین در صورتی که خودتان تمایلی به انجام این کار ندارید می توانید از شماره پشتیبانی فنی سایت درخواست کنید که این کار را برای شما انجام دهند.

چرا از وب سایت فیکس هو؟

ما در وب سایت فیکس هو از سال 2017 بصورت اختصاصی در حوزه آموزش های تعمیرات پرینتر و رفع اشکال آن فعالیت می کنیم و می توانید برای رفع این مشکل روی تجربه ما حساب کنید.

همچنین فایلهای ارایه شده توسط ما همگی تست و بررسی شده اند، برای هرکدام بصورت اختصاصی آموزش تهیه شده است و همچنین شما با استفاده پشتیبانی فنی ما می توانید با خیال آسوده تری اقدام به رفع مشکل پرینترتان کنید.

پشتیبانی (ایتا – تلگرام) : 09905642300

4.5/5 - (2 امتیاز)

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد فروشگاه
اسکرول به بالا
مشاوره و خرید پرینتر