نرم افزار ریست پرینتر اپسون L350 و رفع مشکل روشن شدن چراغ ها

موضوع ریست در خصوص اغلب پرینترهای جوهر افشان اپسون وجود دارد. در واقع بعد از اینکه مدتی از پرینتر استفاده کردید چراغ‌های پرینتر روشن می‌شود و پرینتر اصطلاحا قفل می‌کند در این زمان هیچ کاری نمی‌توانید انجام دهید و برای رفع مشکل بایستی پرینتر را ریست کنید.

فایل ریست پرینتر اپسون L350

چگونه متوجه شوم که مشکل پرینتر من با ریست کردن درست می‌شود؟

زمانی که پرینتر از کار می‌افتد علائمی وجود دارد که می‌توانید با توجه به این علایم تشخیص دهید که آیا پرینتر شما به ریست نیاز دارد یا نه یا به عبارت دیگر آیا با ریست کردن پرینتر مشکل شما حل می‌شود یا خیر

اولین موضوع اینکه به چراغ‌های پنل پرینتر توجه کنید روی پنل پرینتر دو چراغ مربوط به کاغذ و جوهر وجود دارد هنگامی که پرینتر نیاز به ریست داشته باشد چراغ‌های قطره و کاغذ به صورت متناوب روشن و خاموش می‌شوند.

این موضوع اولین و مهم‌ترین علامت برای ریست کردن پرینتر می‌باشد.

علامت بعدی این است که پرینتر به صورت کامل از کار می‌افتد و در واقع متوقف می‌شود، در این حالت به محض اینکه پرینتر را روشن می‌کنید چراغ‌های قطره و کاغذ روشن و خاموش شده و پرینتر هیچ عکس‌العمل دیگری نشان نمی‌دهد.

من اطلاعات فنی زیادی ندارم آیا خودم می‌توانم پرینتر را ریست کنم؟

ریست پرینتر ال ۳۵۰ تخصص زیادی نمی‌خواهد شما نیاز به یک نرم‌افزار دارید که همراه با این نرم‌افزار آموزش آن خدمت شما ارسال می‌شود و شما در عرض چند دقیقه می‌توانید روش ریست کردن پرینتر خود را یاد بگیرید.

همچنین در صورتی که خودتان تمایلی به انجام این کار نداشته باشید می‌توانید از شماره پشتیبانی استفاده کرده و از ما درخواست کنید تا این کار را برای شما انجام دهیم.

چرا فایل ریست از وب سایت فیکس هو؟

نکته اول اینکه وب سایت به صورت تخصصی در زمینه پرینتر و مشکلات آن فعالیت می‌کند و شما با تهیه این فایل از وب سایت ما این اطمینان را دارید که اطلاعات عات خود را از یک مرجع تخصصی کسب می‌کنید

مورد دوم اینکه در کنار هر کدام از فایل‌های ریست یک آموزش اختصاصی جداگانه تهیه شده که خیلی راحت می‌توانید با استفاده از آن پرینتر خود را ریست کنید.

و مورد بعدی اینکه پشتیبانی فنی وب سایت فیکس‌ها همیشه در کنار شماست و هرجا سوال یا مشکلی داشته باشید می‌توانید از پشتیبانی استفاده کنید یا در صورت تمایل برای ریست کردن پرینتر خود از ما کمک بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهیم.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد فروشگاه
اسکرول به بالا
مشاوره و خرید پرینتر