فایل ریست پرینتر اپسون L1300 و آموزش نحوه ریست

ریست کردن پرینترهای جوهرافشان اپسون یکی از کارهایی است که اگر از این مدل دستگاه استفاده می کنید بالاخره باید آن را انجام دهید. در ادامه همراه ما باشید.

نرم افزار ریست پرینتر اپسون L1300

پرینتر اپسون L1300 متوقف شده است و کار نمی کند

پرینتر Epson L1300 هم مانند دیگر پرینترهای جوهرافشان بعد از مدتی از کار می افتد یا اصطلاحا قفل می شود. البته از کار افتادن پرینتر ممکن است دلایل دیگری هم داشته باشد اما شایع ترین دلیل از کار افتادن پرینتر به حد نصاب رسیدن شمارنده مربوط به نمدهای جاذب جوهر ضایعات پرینتر می باشد که در این حالت می توانید با ریست کردن پرینتر L1300 مشکل را برطرف نمایید.

ریست پرینتر اپسون L1300 چیست و چگونه انجام می شود؟

همانگونه که گفتیم اصطلاح ریست کردن پرینتر در خصوص مشکلی که اینجا مطرح شده است به معنی صفر کردن شمارنده کنتور جوهر زائد پرینتر می باشد. این کار توسط فایل ریست یا اصطلاحا نرم افزار ریست انجام می شود و شیوه استفاده از آن بسیار آسان است.

همراه با نرم افزار ریست ارایه شده در اینجا یک فایل آموزشی وجود دارد که می توانید به راحتی خودتان اقدام به ریست پرینتر 1300 نمایید.

نرم افزار ریست پرینتر اپسون L1300 چیست؟

نرم افزار ریست اپسون ال 1300 در واقع برنامه کوچک و کم حجمی است که در این صفحه ارایه شده است. ممکن است این نرم افزار با نام های دیگری مانند فایل ریست ، فایل ادجاستمنت پرینتر یا برنامه ریست پرینتر هم نامیده شود.

از کجا بفهمم مشکل پرینتر اپسون L1300 با ریست کردن رفع می شود؟

قبل از انجام هر کار بهتر است ابتدا مشکل را بشناسید. علامت های ساده و آشکاری وجود دارد که می توانید این اطمینان را بدست آورید که مشکل پرینتر شما با ریست کردن برطرف می شود.

یک – پرینتر بعد از روشن شدن هیچ عکس العملی ندارد، در واقع قسمت حامل هد یا کارتریجهای دستگاه هیچ حرکتی ندارد.

دو – چراغ های مربوط به جوهر و کاغذ دستگاه بصورت یکی در میان روشن و خاموش می شوند.

دانلود فایل ریست پرینتر اپسون L1300

برای خرید و دانلود فایل ریست پرینتر 1300 روی دکمه زیر کلیک نمایید.

شماره پشتیبانی: 09905642300

4.3/5 - (3 امتیاز)

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد فروشگاه
اسکرول به بالا
مشاوره و خرید پرینتر