ریست پرینترهای جوهر افشان اپسون ، چرا باید ریست شوند و چطور؟

ریست پرینترهای جوهر افشان اپسون ، چرا و چگونه؟

ریست پرینترهای جوهر افشان اپسون

پرینترهای اپسون

 

از کجا بفهمیم پرینتر نیاز به ریست دارد؟

پرینترهای جوهرافشان اپسون زمانی که تعداد مشخصی برگ چاپ می کنند متوقف می شوند و معمولا چراغ های جوهر و کاغذ به طور ضربدری و با رنگ نارنجی روشن و خاموش می شوند. البته این الگو ممکن است در مدل های مختلف اپسون تا حدودی متفاوت باشد اما در هر حال پرینتر بدون هیچ دلیلی از کار می افتد و دیگر چاپ نمی کند.

در واقع شما باید یک دست کارتریج جوهر جدید بخرید تا پرینتر دوباره شروع به کار کند اما با نرم افزارهای مخصوص این کار می توانید این محدودیت را برداشته و کنتور پرینتر را صفر کنید و پرینتر دوباره شروع به کار خواهد کرد.

چگونه نرم افزار ریست پرینتر خود را پیدا نماییم؟

برای یافتن فایل ریست مناسب پرینترتان ، می توانید مدل دستگاه خود را در قسمت جستجوی سایت درج کنید و در صورتی که نرم افزار مخصوص همان مدل دستگاه را نیافتید می توانید باز بخش تماس با ما یا قسمت نظرات آن را درخواست نمایید.

هواگیری پرینتر اپسون

آموزش نحوه کار با یکی از نرم افزارهای ریست اپسون

نرم افزارهای مخصوص ریست ممکن است متفاوت باشند که در صورت نیاز شما، آموزش آن نیز همراه با نرم افزار خدمت شما ارایه می شود. تصویر زیر آموزشی زیر مربوط به یکی از انواع این برنامه ها می باشد.

ریست پرینترهای جوهر افشان اپسون

ریست پرینترهای اپسون

 

تاکنون 10 نظر ثبت شده است.

 • سلام پرینتر epson t800 دارم بعد از فشردن دکمه قرمز به منظور ریست در نرم افزار با پیام ID_STR_PRN_ERR_SUPPORT مواجه شدم .تشکر میکنم که بتوانید راهنمایی بفرمایید. سپاسگذارم.

  • سلام کاربر عزیز،
   بفرمایید برنامه ریست شما از چه نوعی می باشد. در صورتی که از برنامه های adjustment استفاده می کنید در بعضی موارد نیاز هست که تاریخ کامپیوتر خود را تغییر دهید. لطفا برنامه مورد استفاده خود را معرفی نموده تا راهنمایی بهتری صورت گیرد.

 • سلام فایل ریست پرینترhp office jet pro k8600رو میخواستم ممنون

  • سلام کاربر عزیز، متاسفانه برای این مدل پرینتر فایل ریست نداریم. در صورتی که دستگاه پیغام خطا می دهد لطفا آن را ذکر نمایید تا راهنمایی بهتری صورت گیرد.

 • سلام مدیر جان من یک پرینتر دارم اپسون مدلL110 تقریبا ۹ ماهی میشه روشنش نکردم خاموش بوده رنگ مشکی محزن هم تموم شده بقیه ۳ رنگ یه کم دارن تا خط پایین چند روز پیش روشن کردم عکس کشیدم گرفت کم رنگ الان هم روشن میکنم فقط برگ خالی سفید چاپ میکنه مشکلش چی هست ریست هم زدم با نرم افزاری که تو سایتتون هست

  • سلام کاربر عزیز،
   متاسفانه جوهر داخل نازل های هد پرینتر خشک شده و باعث مسدود شدن هد شده است. پرینتر را بایستی به یک تعمیرکار (ترجیحا با تجربه) تحویل دهید تا مشکل را برطرف نماید.

 • چرا سوال منو کسی جواب نداد

 • سلام فایل ریست L 120 دانلود شد . اما اجرا نمی شود .
Copyright Fixhow.ir © 2020 - Allrights Reserved.