دانلود درایور پرینتردرایوردرایور دستگاه های کنن

دراﯾﻮر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﻟﯿﺰری ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B

معرفی مختصر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B

دانلود دراﯾﻮر پرینتر کانن مدل i-Sensys LBP6030B همیشه دغدغه کاربران است. این پرینتر تک کاره بوده و با تکنولوژی اشعه لیزر پرینت می کند. سرعت پرینت این چاپگر برای برگه A4 به 18 برگه در یک دقیقه می رسد این میزان برای کاغذهای کوچکتر توان چاپ 19 برگه را نیز دارد. رزولوشن پرینت این دستگاه 2400 DPI در 600 DPI است. کارتریج این دستگاه توان چاپ 1600 صفحه کاغذ را دارد. در ادامه لینک دانلود دراﯾﻮر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B و راهنمای نصب آمده است.

دانلود دراﯾﻮر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B

دراﯾﻮر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B در واقع نقش برقراری ارتباط بین دستگاه و سیستم رایانه ای را به عهده داشته، و هر سیستم عامل درایور خاص خود را نیاز دارد تا بتواند دستگاه شما را شناسایی کرده و سازگاری لازم برای راه اندازی پرینتر را ایجاد نماید. خوشبختانه دانلود دراﯾﻮر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B برای ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی و سیستم عامل مکینتاش اپل در دسترس است. دراﯾﻮر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B از تمامی نسخه های ویندوز شرکت مایکروسافت پیشتیبانی کرده و قابل استفاده است، پس می توانید با آسودگی خاطر بیشتری نسبت به دانلود درایور پرینتر خود اقدام نمائید.

چگونه پس از دانلود دراﯾﻮر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B درایور را نصب کنم

در ابتدا شما کاربرعزیز نیازمند دانستن نوع سیستم عامل و نسخه آن برای دانلود دراﯾﻮر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B و نصب و راه اندازی آن می باشید. پس از این مرحله می توانید نسبت به دانلود دراﯾﻮر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B که مناسب و سازگار با ویندوز شما می باشد، اقدام و آن را راه اندازی نمائید. چنانچه در مراحل نصب و دانلود دراﯾﻮر ﭘﺮﯾﻨﺘﺮ ﮐﺎﻧﻦ ﻣﺪل i-Sensys LBP6030B با مشکلی مواجه شدید، می توانید با بخش پشتیبانی سایت فیکس هو درمیان بگذارید.

لینک دانلود درایور پرینتر کانن LBP 6030b

حجم 41 مگابایت – کلیک کنید

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا