فایل ریست چیست و ریست کردن به چه معناست؟

ریست کردن در واقع یک نوع هک کردن به شمار می رود و فایل ریست، برنامه کوچکی است که بواسطه آن می توان شمارنده تعداد برگ چاپ شده پرینتر را صفر کرد. بعضی از شرکت های تولید کننده پرینتر مانند شرکت سامسونگ و اپسون ویژگی خاصی در دستگاه های خود تعبیه کرده اند که پس از مدتی از کار بیفتد و مشتری مجبور باشد از کارتریج ها و یا سایر قطعات یدکی تولید شده همان شرکت را خریداری نماید. اما با استفاده از فایل های ریست می توان دستگاه را مجددا به کار انداخت و کارتریج های آن را به دفعات شارژ کرد.

در این صفحه می توانید فایل ریست پرینترهای مختلف را دانلود نمایید. توجه داشته باشید بعضی از فایل ها ممکن است رایگان نباشند اما ما تلاش می کنیم تا حد امکان فایل ها را بصورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

اینجا هم از شما می خواهیم با بیان نظرات و پیشنهادات خود ما را در ارائه ی خدمات بهتر و بیشتر یاری کنید.

چه موقع باید پرینتر خود را ریست کنم؟

ریست پرینتر با توجه به مشکل آن و مدل آن متفاوت است. شما با جستجوی مدل دستگاه خود در وب سایت فیکس هو می توانید به نحوه ریست مدل پرینتر خود دست پیدا کنید، در صورتی که مدل دستگاه شما وجود نداشت بهتر است از قسمت نظرات یا بخش ارتباط با ما مشکل را برای ما مطرح نمایید تا کمکتان کنیم.

نحوه دانلود فایل ریست پرینتر

قبل از هر چیز به این نکته اشاره می کنیم که همه پرینتر هایی که نیاز به ریست دارند الزاما با فایل ریست ، ریست نمی شوند. به عنوان مثال پرینتر های ساخت شرکت برادر برای ریست شدن روش های مختلفی دارند که نیاز به فایلی ندارند و از بخش مربوطه می توانید روش های آن را یاد بگیرید.

برای دانلود فایل ریست مدل پرینتر خود می توانید از کادر جستجوی کنار سایت استفاده کنید.

آموزش ریست پرینتر

متاسفانه مطالب این بخش هنوز آماده انتشار نیست.