آموزش شارژ کارتریج پرینتر hp مدل ۱۲A ، فیلم و کتاب

آموزش شارژ کارتریج اچ پی ۱۲A بصورت کاملا ساده و کاربر محور

خودتان کارتریج پرینتر خود را شارژ کنید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

آموزش شارژ کارتریج اچ پی 12A

آموزش شارژ کارتریج پرینتر اچ پی مدل ۱۲A

امروزه دلایل مختلفی برای شارژ مجدد کارتریج پرینترها وجود دارد مانند منافع زیست محیطی ، کاهش هزینه ها و … اما بسیاری از افراد تصور می کنند که شارژ کارتریج پرینتر یک کار پیچیده بوده که فقط بایستی توسط افراد متخصص انجام شود.

خبر خوب این است که شما با یک آموزش ساده و اصولی می توانید خودتان این کار را انجام داده و در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

البته این کار مستلزم رعایت نکات و ریزه کاری های مهمی است که عدم توجه به آن می تواند زحمات و هزینه شما را هدر داده و باعث آسیب دیدن کارتریج و حتی پرینتر شما شود. شما با تهیه این آموزش به سادگی و بصورت کاملا عملی و اصولی می توانید کارتریج پرینتر خودتان را شارژ نمایید.

19,000 تومان – خرید

معرفی کارتریج اچ پی ۱۲A

کارتریج لیزری ۱۲A در واقع به عنوان مخزن رنگ پرینترهایی نظیر اچ پی لیزری ۱۰۱۵ ، ۱۰۱۰ ، ۱۰۲۰ و … می باشد. نوع معمولی کارتریج ۱۲A ظرفیتی معادل چاپ ۲۰۰۰ برگ پودر دارد به این معنی که پرینتر پس از چاپ حدود ۲۰۰۰ برگ، پودر داخل کارتریج آن تمام شده و مجدد بایستی مخزن آن از پودر پر شود که اصطلاحا می گوییم بایستی کارتریج آن شارژ شود.

نوع دیگری از این مدل کارتریج وجود دارد که با عنوان ۱۲X شناخته می شود.

کارتریج 12x

۱۲x ظرفیتی حدود ۳ تا ۴ هزار برگ پرینت را دارد. به طور کلی در مورد کارتریج های لیزری شرکت اچ پی می توان گفت که سری X کارتریج ها ظرفیت چاپ بالاتری نسبت به نوع معمولی آن دارند. البته باید بدانید که نحوه شارژ کارتریج Hp 12A و شارژ کارتریج hp 12X شبیه یکدیگر می باشد.

چه پرینترهایی از کارتریج اچ پی ۱۲A استفاده می کنند؟

 کارتریج اچ پی ۱۲A روی پرینترهای مختلفی از شرکت اچ پی قابل استفاده است و به عبارت دیگر می توان گفت پرینترهای مختلفی از این مدل کارتریج استفاده می کنند که در ادامه مدل آنها ذکر می شود.

شارژ کارتریج پرینتر 1018 مدل 12A

شما با یادگیری شارژ کارتریج ۱۲a می توانید پرینترهای زیر را به راحتی شارژ نمایید:

HP Laserjet 1010
HP Laserjet 1012
HP Laserjet 1015
HP Laserjet 1018
HP Laserjet 1020
HP Laserjet 1022
HP Laserjet 3020 All-in-One
HP Laserjet 3030 All-in-One
HP Laserjet 3050 MFP
HP Laserjet 3052 All-in-One
HP Laserjet 3055 All-in-One
HP Laserjet M1005
HP Laserjet M1319

چرا شارژ کارتریج پرینتر؟

همانگونه که قبلا اشاره شد شارژ کردن کارتریج پرینتر نسبت به استفاده از کارتریج های نو، ضمن کاهش آلودگی محیط زیست می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای در کاهش هزینه های شما داشته باشد.

خصوصا در بازار فعلی ایران که قیمت کارتریج ها افزایش بسیار زیادی داشته است می توان با صرف زمانی بسیار اندک نحوه شارژ کارتریج پرینتر را بصورت اصولی آموخت و اقدام به شارژ کارتریج پرینتر نمود. 

 

کاهش هزینه ها با شارژ کارتریج پرینتر

 

یک پیشنهاد؛

در صورتی که علاقه دارید شارژ کارتریج پرینتر را به عنوان یک شغل پاره وقت بیاموزید اینجا کلیک کنید.

با خرید این محصول آموزشی شما چه چیزی دریافت می کنید؟

پس از کلیک روی دکمه خرید و پرداخت مبلغ محصول یک فایل فشرده دریافت خواهید کرد که شامل یک ویدیوی آموزش عملی باز کردن، سرویس و شارژ کارتریج ۱۲A می باشد و به همراه آن یک کتابچه با فرمت پی دی اف قرار دارد که تک تک قطعات یک کارتریج داخل آن تشریح شده است و نکات و تجربیات مهمی از شارژ کارتریج ۱۲A را ارایه داده است.

شما با استفاده از این فایل پی دی اف می توانید تصویر و عملکرد هر کدام از قطعات کارتریج مانند درام، بلید، داکتربلید ، مگنت و … را بیاموزید و با دانش بیشتری اقدام به شارژ کارتریج پرینتر خود نمایید.

پشتیبانی محصول آموزش شارژ کارتریج اچ پی ۱۲A

تلاش شده است تا آموزش ارایه شده به شکل کاملا ساده و کاربر محور باشد. به صورتی که بدون هیچ گونه دانش فنی و صرفا با دیدن فیلم آموزشی و مطالعه کتابچه پی دی اف بتوانید به راحتی اقدام به شارژ کارتریج پرینتر خود نمایید.

اما باز هم به جهت اینکه با خیال آسوده تری اقدام به انجام این کار نمایید می توانید توسط شماره تلفن پشتیبانی که در اختیار شما قرار داده می شود سوالات و ابهامات خودتان را مطرح نمایید. توسط این شماره هم از طریق تماس تلفنی و هم از طریق تلگرام می توانید با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی شارژ کارتریج پرینتر

وب سایت “فیکس هو” بصورت تخصصی در زمینه آموزش تعمیرات پرینتر و ماشین های اداری فعالیت می کند در نتیجه می توانید این اطمینان را داشته باشید که این محصول آموزشی را از یک مرجع معتبر تهیه می کنید.

در نهایت این تضمین را به شما می دهیم که با استفاده از این آموزش و پشتیبانی آن به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی می توانید کارتریج پرینترتان را شارژ نموده و در هزینه های خود صرفه جویی بسیار خوبی داشته باشید.

 

 

۱۹,۰۰۰ تومان – خرید
دکمه بازگشت به بالا