در حال انجام تغییرات روی وب سایت هستیم، در صورت وجود مشکل لطفا اطلاع دهید.
 • درباره من
 • آموزش
 • تماس با ما
 • شما اینجا هستید : خانه » فناوری VSD در پرینترهای اپسون چیست و چگونه کار می کند؟

  فناوری VSD در پرینترهای اپسون چیست و چگونه کار می کند؟

  تاریخ انتشار: 2017/03/16 بخش :آموزش, اخبار دیدگاه:بدون دیدگاه بازدید : 464 بار

  فناوری VSD در پرینترهای اپسون چیست و چگونه کار می کند؟

  فناوری VSD در پرینترهای اپسون – VSD از عبارت Variable Sized Droplet Technology گرفته شده  و به معنی اندازه متغیر قطره می باشد. این فناوری  با عنوان تکنولوژی تنظیم قطرات جوهر یکی از پیشرفت های بزرگ شرکت اپسون در زمینه افزایش کیفیت چاپ در چاپگرهای جوهرافشان اپسون می باشد.

  در چاپگرهایی که از فناوری VSDT استفاده می کنند با انتخاب نوع کاغذ تنظیمات منحصر به فرد آن اعمال می شود. در واقع هر نوع کاغذ شمال یک نوع خاصی از VSD است که در چاپگرهای معمولی یک حالت و در چاپگرهای نیمه حرفه ای و حرفه ای سه حالت مختلف برای VSD در نظر گرفته شده است.

  قطرات جوهر فوق العاده کوچک بوده و اندازه ای بین سه تا 6 پیکولیتر دارند، یعنی حدودا چهار برابر کوچکتر از موی انسان بوده و به سختی با چشم غیرمسلح رویت می شوند.

  با استفاده از تنظیمات درایور چاپگر، برای هر محدوده از تصویر چاپی قطره هایی با اندازه متفاوت و بر اساس نیاز تولید می شود. این کار شبیه رنگ کردن یک اتاق است، برای پوشش دهی سریع یک ناحیه از یک برس بزرگ استفاده می شود در حالی که برای نواحی کوچکتر از برسهای ریزتری استفاده می شود.

  با استفاده از این تکنولوژی می توان بر اساس نیاز شش اندازه متفاوت قطره تولید کرد که نتیجه نهایی کار افزایش قابل ملاحظه وضوح و کیفیت چاپ می باشد.

  Rate this post
  شبکه های اجتماعی
  دیدگاه کاربران
  مشاوره و خرید پرینتر