آموزش۱۳۹۷-۸-۱۷ ۰۱:۳۳:۵۱ +۰۰:۰۰

آموزش های فیکس هو

آموزش های اپراتوری ، سرویس ، نگهداری

و تعمیرات پرینتر و ماشین های اداری

آموزش تعمیرات تخصصی انواع پرینترهای لیزری ، جوهرافشان و سوزنی

چرا آموزش تعمیرات پرینتر ؟

امروزه پرینترها را می توانید در هر اداره ، سازمان ، شرکت یا حتی منازل شخصی ببینید.

طبق آمارها استفاده از دستگاه های چاپ علاوه بر شرکت ها و ادارات در میان کاربران خانگی هم رشد روز افزونی داشته است همانگونه که افزایش آمار فروش پرینترها بخوبی نمایانگر این موضوع است.

در کنار این موارد، کاهش کیفیت تولید پرینترها از یک طرف و کمبود متخصصان ماهر از طرف دیگر و همچنین بالا بودن اجرت تعمیرات پرینتر، موقعیت بسیار مناسبی را برای فارغ التحصیلان دوره ایجاد نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره تعمیرات پرینتر ، زمان برگزاری ، نحوه آموزش و سایر اطلاعات لازم لطفا با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس بگیرید : ۰۹۹۰۵۶۴۰۰۲۷

آموزش تعمیرات تخصصی انواع دستگاه های کپی رومیزی و ایستاده

چرا آموزش تعمیرات فتوکپی؟

دستگاه های فتوکپی انواع مختلفی دارند ، مدل های رومیزی ، ایستاده ، رنگی یا سیاه و سفید. این تجهیزات کاربران مخصوص خود را دارند مانند ادارات ، سازمانها ، شرکت های کوچک و بزرگ ، دفاتر ، چاپخانه ها و …

دستگاه های فتوکپی حتی در صورت استفاده صحیح و اصولی نیاز به سرویس دوره ای دارند هرچند که قبل از فرا رسیدن موعد سرویس ممکن است اشکالات متعدد گریبانگیر این دستگاه ها شوند.

مشاغل مرتبط با دستگاه فتوکپی مانند خرید و فروش ، کپی گرفتن و تکثیر و همینطور تعمیرات فتوکپی درآمد قابل توجهی دارند. همچنین عدم نیاز به تجهیزات خاص یا پیشرفته از دیگر دلایل انتخاب کار تعمیرات فتوکپی به عنوان یک شغل می تواند باشد.

در صورتی که علاقه دارید تعمیرات فتوکپی را یادبگیرید و وارد بازار کار شوید با شماره زیر تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در خصوص دوره آموزش تعمیرات فتوکپی بدست آورید.

تماس بگیرید : ۰۹۹۰۵۶۴۰۰۲۷

کامل ترین دوره آموزش شارژ کارتریج پرینتر انواع برند ها بصورت دانلودی

چرا می گوییم کامل ترین دوره آموزش شارژ کارتریج پرینتر ؟

اگر به موضوع شارژ کارتریج پرینتر علاقه داشته باشید حتما تا به حال ویدیوها و آموزش های گوناگونی در سطح اینترنت دیده اید ، اما چه مواردی باعث شده است که ما از عنوان ” کامل ترین دوره آموزش شارژ کارتریج پرینتر ” برای این دوره آموزشی استفاده کنیم؟

قبل از هر چیز بیایید در مورد شارژ کارتریج صحبت کنیم ، اینکه اصلا شارژ کارتریج پرینتر یعنی چه و اصلا چرا کارتریج پرینتر را شارژ می کنیم، پس از آن از این دوره آموزشی مجازی تعریف خواهیم کرد که چه هست و چگونه هست.

خب، ابتد باید بدانید که شارژ کارتریج پرینتر به لحاظ شرکت های سازنده پرینتر یک کار غیر اصولی و غیر استاندارد می باشد اما دلایل متعددی وجود دارد که شارژ کردن کارتریج ها را امری بسیار منطقی ، اقتصادی و فراگیر کرده است. کیفیت مناسب کارتریج های شارژ شده ، هزینه شارژ بسیار پایین نسبت به خرید کارتریج نو و همینطور منافع زیست محیطی از جمله این دلایل می باشند.

لطفا ادامه مطلب را ببینید تا اطلاعات کاملی در خصوص این دوره کسب نمایید.

اطلاعات بیشتر و ثبت نام دوره

آموزش های موضوعی ویژه (VIP) – دانلودی

آموزش های موضوعی ویژه چگونه آموزش هایی هستند؟

این بخش شامل فیلم های آموزشی ، فایل های متنی PDF ، کدها و تجربه های تعمیراتی می باشد که بصورت اختصاصی تهیه شده اند و شما با دریافت این آموزش ها می توانید تجارب دیگران را در لحظه ای کوتاه کسب کرده و اطلاعات مفیدی بدست آورید.

برای تهیه این فایل ها وقت صرف شده و جهت دانلود بایستی هزینه آن را بپردازید. پرداخت از طریق کارتهای عضو شتاب و به واسطه درگاه بانکی امکان پذیر است.