در حال انجام تغییرات روی وب سایت هستیم، در صورت وجود مشکل لطفا اطلاع دهید.
 • درباره من
 • تماس با ما
 • شما اینجا هستید : خانه » شرکت کانن از چاپگر جدیدش با عنوان Océ Colorado 1640 رونمایی کرد!

  شرکت کانن از چاپگر جدیدش با عنوان Océ Colorado 1640 رونمایی کرد!

  تاریخ انتشار: 2017/03/15 بخش :اخبار دیدگاه:بدون دیدگاه بازدید : 374 بار

  شرکت کانن از چاپگر جدیدش با عنوان Océ Colorado 1640 رونمایی کرد!

  فیکس هو – Océ Colorado 1640 محصول جدید شرکت کانن است که چاپ بنرهای عریض 64 اینچ رول به رول را ارایه می دهد. چاپگر کلرادو 1640 با استفاده از فناوری UVgel سرعت فوق العاده 159 متر مربع بر ساعت را ارایه می دهد. همچنین قادر است بنرهایی با کیفیت بالا و برای مصارف داخلی با سرعت 40 متر مربع بر ساعت چاپ کند.

  شرکت کانن اعلام کرده که در فناوری جدید جوهر از ترکیبات غیر آبی استفاده شده که ضمن قابلیت جذب سریع کیفیت بالایی را دارد. در این فناوری ضمن به حداقل رساندن پخش جوهر و جذب سریع آن، جوهر کمتری مصرف شده و کیفیت عالی را با سرعت بالا همراه دارد.

  هد های UVgel کانن با روش خاصی تحت عنوان نظارت پیوسته از طریق نمونه گیری آکوستیک هرگونه عملکرد ضعیف نازل ها را تشخیص داده و آن را اصلاح می کند. این سیستم چاپ همچنین از یک لوپ اپتیکال بهره می برد که بصورت مداوم وضعیت مدیا را بطور اتوماتیک بررسی می کند و تصحیحات لازم در خصوص سایز مورد نیاز طرح چاپی را انجام می دهد.

  چاپگر کلرادو 1640  از ال ای دی های فرابنفش جهت پخت جوهر استفاده می کند که ضمن به حداقل رساندن میزان اعوجاج تصویر روی طیف وسیعی از بسترهای قابل چاپ از جمله مدیاهای نازک و حساس به حرارت قابلیت چاپ دارد.

  کلرادو 1640 در نمایشگاه EMEA  هامبورگ  (8 تا 12 مه 2017 ) بصورت عمومی ارایه خواهد شد.

  4.5/5 - (2 امتیاز)
  شبکه های اجتماعی
  دیدگاه کاربران
  مشاوره و خرید پرینتر