اخبار

شرکت کانن از چاپگر جدیدش با عنوان Océ Colorado 1640 رونمایی کرد!

شرکت کانن از چاپگر جدیدش با عنوان Océ Colorado 1640 رونمایی کرد!

فیکس هو – Océ Colorado 1640 محصول جدید شرکت کانن است که چاپ بنرهای عریض ۶۴ اینچ رول به رول را ارایه می دهد. چاپگر کلرادو ۱۶۴۰ با استفاده از فناوری UVgel سرعت فوق العاده ۱۵۹ متر مربع بر ساعت را ارایه می دهد. همچنین قادر است بنرهایی با کیفیت بالا و برای مصارف داخلی با سرعت ۴۰ متر مربع بر ساعت چاپ کند.

شرکت کانن از چاپگر جدیدش با عنوان Océ Colorado 1640 رونمایی کرد!

شرکت کانن اعلام کرده که در فناوری جدید جوهر از ترکیبات غیر آبی استفاده شده که ضمن قابلیت جذب سریع کیفیت بالایی را دارد. در این فناوری ضمن به حداقل رساندن پخش جوهر و جذب سریع آن، جوهر کمتری مصرف شده و کیفیت عالی را با سرعت بالا همراه دارد.

هد های UVgel کانن با روش خاصی تحت عنوان نظارت پیوسته از طریق نمونه گیری آکوستیک هرگونه عملکرد ضعیف نازل ها را تشخیص داده و آن را اصلاح می کند. این سیستم چاپ همچنین از یک لوپ اپتیکال بهره می برد که بصورت مداوم وضعیت مدیا را بطور اتوماتیک بررسی می کند و تصحیحات لازم در خصوص سایز مورد نیاز طرح چاپی را انجام می دهد.

چاپگر کلرادو ۱۶۴۰  از ال ای دی های فرابنفش جهت پخت جوهر استفاده می کند که ضمن به حداقل رساندن میزان اعوجاج تصویر روی طیف وسیعی از بسترهای قابل چاپ از جمله مدیاهای نازک و حساس به حرارت قابلیت چاپ دارد.

کلرادو ۱۶۴۰ در نمایشگاه EMEA  هامبورگ  (۸ تا ۱۲ مه ۲۰۱۷ ) بصورت عمومی ارایه خواهد شد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا