فروش لایسنس لایت اسپید

سرویس لایسنس لایت اسپید - لایسنس LiteSpeed

وب سرور لایت اسپید

لایت اسپید یک وب سرور بر پایه عملکرد و سرعت بالا است. لایت اسپید عملکرد و مقیاس پذیری فوق العاده بالایی دارد و تقریبا سرعتش شش برابر سریع تر از آپاچی است. برای محتوا های استاتیک لایت اسپید از thttpd , boa و TUX استفاده میکند و برای محتوای پویا یا دینامیک لایت اسپید تا 50% سریع تر در سرویس های نوشته شده در php است نسب به آپاچی و این به دلیل استفاده از mod_php است که در این وب سرور استفاده شده.از ورژن 3 لایت اسپید به بعد این سرویس همواره کنار هاستينگ ها بوده و از کنترل پنل سي پنل که در پاسارگاد سرویسز استفاده شده پشتیبانی میکند.

در لایت اسپید ویژگی های امنیتی از جمله Anti Ddos برای جلوگیری از حملات Distributed Denial Of Service به صورت Built-in وجود دارد. LiteSpeed با CageFS سیستم عامل CloudLinux سازگار است و به خوبی در کنار هم سرویس ایمن و پایداری را در اختیار کاربران قرار می دهند. همچنین با هسته آپاچی سازگاری کامل داشته و از htaccess پشتیانی کامل دارد. ویژگی های مهم این وب سرور در زیر لیست شده اند و از دیگر ویژگی های مهم که برای کاربران عادی قابل درک است در زیر به صورت رنگ قرمز نشان داده شده اند. همچنین دو وب سرور آپاچی و LiteSpeed به صورت نموداری و جدولی با هم مقایسه شده اند تا با قدرت LiteSpeed بیشتر آشنا شوید.

برخی از ویژگی های litespeed:

سرعت:

امنیت

انواع لایت اسپید

وب سرور لایت اسپید در دو نسخه سرورهاي اختصاصي و سرور مجازی ارائه میگردد. برای سرورهاي اختصاصي نسبت به تعداد Core های پردازنده یا CPU قیمت متفاوت است. در سرور مجازي نیز دو نسخه ارائه میگردد که با کمی تفاوت و پشتیبانی از رم بیشتر و کش وب سرور می باشد.

نوع وب سرور VPS LSWS Ultra VPS LSWS 1-CPU Core LSWS 2-CPU Core LSWS 4-CPU Core LSWS 8-CPU Core LSWS
قیمت ماهانه 74000 تومان 105000 تومان 155000 تومان 210000 تومان 285000 تومان 398000 تومان
خرید VPS کوچک VPS بزرگ 1-CPU Core 2-CPU Core 4-CPU Core 8-CPU Core