فایل ریست پرینتر اپسون L310 ، مشکل روشن شدن چراغ جوهر اپسون

شرح مشکل:

پرینتر کار نمی کند و چراغ های آن روشن شده و به حالت چشمک زن در می آید. با توجه به نوع چشمک زدن چراغ ها مشکل می تواند مربوط به ریست پرینتر باشد که در ادامه اطلاعات بیشتری در این خصوص ارایه گردیده است.

 

چراغ جوهر و چراغ پاور پرینتر اپسون L310 بصورت یکی در میان چشمک زن می شود

پرینتر اپسون ال 310 صفحه نمایشی ندارد و خطاهای ایجاد شده را توسط روشن شدن یا چشمک زدن چراغ های روی پنل به کاربر نشان می دهد.

این موضوع در مورد اغلب پرینترهایی که صفحه نمایش ندارند وجود دارد به این شکل که خطاها و مشکلات پرینتر توسط الگوهای خاصی از چشمک زدن چراغ های روی پنل پرینتر و یا رنگ چراغ ها به کاربر نمایش داده می شود.

همانگونه که در ابتدا اشاره شد در مورد پرینتر اپسون L310 نیز به همین شکل است. پس از مدتی استفاده از پرینتر چراغ جوهر و چراغ پاور بصورت متناوب به حالت چشمک زن در می آیند و پرینتر از کار می افتد. این حالت مربوط به زمانی است که کنتور جوهر ضایعات پرینتر به حد پایانش رسیده است و برای استفاده مجدد از پرینتر بایستی پرینتر را با استفاده از نرم افزار مخصوص آن ریست نمایید.

برای تهیه و دانلود نرم افزار ریست پرینتر اپسون L310 یا همان فایل ریست روی دکمه زیر کلیک نمایید:

30,000 تومان – خرید

نکته: با کلیک روی دکمه خرید و نهایی کردن آن به صفحه پرداخت بانکی وارد می شوید و پس از پرداخت وجه توسط کارتهای عضو شبکه شتاب ، لینک دانلود برای شما نمایان خواهد شد.

 

چه زمانی این اتفاق می افتد؟ آیا پرینتر مشکل خاصی دارد؟

خیر، در واقع این مشکل بیانگر زمان تعویض پدهای جوهر ضایعات است. این مشکل زمانی رخ می دهد که تعداد چاپ انجام شده به اندازه مقدار تعریف شده در حافظه پرینتر رسیده باشد.

به عبارت دیگر کنتور جوهر ضایعات پرینتر به حد تعیین شده آن رسیده و زمان آن است که کنتور آن را ریست نمایید.

نحوه ریست پرینتر اپسون L310  ، راهنمای استفاده از نرم افزار

پس از دانلود فایل که به شکل فایل فشرده با پسوند RAR می باشد علاوه بر فایل ریست یک آموزشی ویدیویی در کنار آن قرار دارد که منحصرا برای همین مدل پرینتر آماده شده است و به راحتی می توانید در عرض چند دقیقه پرینتر خود را ریست نمایید.

آیا این برنامه پشتیبانی هم دارد؟

 بله، شما این فایل و آموزش را از یک مرجع تخصصی در زمینه پرینتر و ماشین های اداری تهیه می کنید و از این بابت می توانید خیالی آسوده داشته باشید. ضمن اینکه یک شماره تماس پشتیبانی همراه فایل وجود دارد که در صورت لزوم می توانید تماس بگیرید.

30,000 تومان – خرید
دکمه بازگشت به بالا