قوانین و مقررات استفاده از سرویسها

قوانین و مقررات استفاده از سرویسها

مشتري يا هر شخص ديگر كه به نمايندگي از مشتري اين توافقنامه را با عمل تائيد، به صورت الكترونيكي امضا مي نمايد، بدين وسيله اعلام مي كند و متعهد مي شود كه داراي حقوق، اختيارات و اعتبار لازم براي اجراي مفاد اين توافقنامه را دارا مي باشد و هيچ يك از حقوق و مزاياي اين توافقنامه را به شخص ديگر انتقال نخواهد داد. همچنين متعهد مي شود كه 18 سال يا بيشتر سن دارد و يا وكيل قانوني وي اين شرايط را دارد و به جانشيني وي اين قرارداد را امضاء خواهد كرد و تضمين مي نمايد كه تمام كارهايي را كه انجام مي دهد با علم بر اينكه بر منافع قانوني ديگران آسيب نميزند و با منافع آنها در تضاد نيست انجام مي دهد.

 1. خرید از پاسارگاد سرویسز مستلزم ثبت نام در سایت می باشد. اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام وارد سیستم میشود برای شرکت ما معتبر می باشد و در صورت ناقص بودن به کاربر اطلاع داده خواهد شد که اطلاعات را کامل نماید که جهت سهولت برقراری تماس در مواقع اضطراری باشد. از این رو هر کاربری که در پرتال شرکت ثبت نام می نماید و خرید میکند به عنوان صاحب امتیاز دامین محسوب میشود و پاسارگاد سرویسز ملزم به پاسخگویی به ایشان می باشد ولاغیر.
 2. دامینهای ملّی که در پاسارگاد سرویسز ثبت میشود , دارای کنترل پانل شخصی نمیباشد, مگر در مواردی که کاربر پس از خرید از سایت ما , در پرتال سازمان فیزیک نظری و مطالعات ریاضی پژوهشهای بنیادی یا همان نیک دات آی آر نیک هندل داشته باشد و دامین خود را در نیک هندل اضافه کند و نیک هندل ما که هست : " an84-irnic " را به عنوان رابط مالی انتخاب کرده باشد ما میتوانیم برای کاربر هزینه را پرداخت کنیم.
 3. در صورتی که هر کاربر برای دامین خود درخواست ایجاد DNS اختصاصی نماید ای عمل میسر می باشد. توجه داشته باشید که تغییر IP آدرس های DNS های اختصاصی تنها در اختیار پاسارگاد سرویسز می باشد.
 4. درصورتی که دامین یک کاربر پس از مدت انقضاء تمدید نشود و در دوره حذف قرار گیرد و پس از تصمیم مجدد بر ثبت دامین قبل از حذف کامل علاوه بر پرداخت هزینه یک ساله , یک هزینه جریمه به میزان یک سال نیز می بایست پرداخت نماید.
 5. برای تمدید دامین مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامین نسبت به تمدید دامین اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامین منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد نمیباشد.
 6. مسئولیت انتخاب نام دامین با مشتریست و پس از ثبت دامین به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامین موجود

این قسمت به مرور به روز می شود و قوانین جدید نیز وضع خواهد شد | آخرین بروز رسانی 24/آبان ماه /1388

 1. خرید از پاسارگاد سرویسز مستلزم ثبت نام در سایت می باشد. اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام وارد سیستم میشود برای شرکت ما معتبر می باشد و در صورت ناقص بودن به کاربر اطلاع داده خواهد شد که اطلاعات را کامل نماید که جهت سهولت برقراری تماس در مواقع اضطراری باشد. از این رو هر کاربری که در پرتال شرکت ثبت نام می نماید و خرید میکند به عنوان صاحب امتیاز دامین محسوب میشود و پاسارگاد سرویسز ملزم به پاسخگویی به ایشان می باشد ولاغیر.
 2. دامینهای بین المللی که در پاسارگاد سرویسز ثبت میشود , دارای کنترل پانل شخصی می باشد که کاربر به راحتی بتواند کارگزار دامین یا DNS را تغییر دهد.
 3. در صورتی که هر کاربر برای دامین خود درخواست ایجاد DNS اختصاصی نماید ای عمل میسر می باشد. توجه داشته باشید که تغییر IP آدرس های DNS های اختصاصی تنها در اختیار پاسارگاد سرویسز می باشد.
 4. درصورتی که دامین یک کاربر پس از مدت انقضاء تمدید نشود و در دوره حذف قرار گیرد , پس از 3هفته از پانل ما خارج شده و برای مراحل ثبت مجدد در صورتی شخصی دیگر تمایل داشته باشد آزاد میشود. پاسارگاد سرویسز هیچ گونه مسئولیتی را پس از اتمام تاریخ انقضا قبول نمیکند.
 5. برای تمدید دامین مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامین نسبت به تمدید دامین اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامین منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد نمیباشد.
 6. کاربران جهت انتقال دامنه از پانل دیگری به پانل ما هزینه یک ساله را پرداخت می نماید و پس از انتقال علاوه بر میزان تاریخ انقضایی که دامین داشته است یک سال به آن اضافه خواهد شد , به فرض اگر یک ماه تا پایان انقضا دامین مانده باشد و به پانل ما منتقل نمایید بعد از انتقال ان یک ماه به اضافه 12 ماه که میشود در جمع 13 ماه کامل دامین شارژ دارد.
 7. از آنجاییکه دامین های بین المللی دارای کنترل پانل اختصاصی می باشد لذا اختیار آن با مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامین شرکت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد. (شایان به ذکر است که برای جلوگیری از انتقال دامین وضعیت دامین را به حالت قفل (Registrar Lock) در آورده ایم.)
 8. مسئولیت انتخاب نام دامین با مشتریست و پس از ثبت دامین به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامین موجود نمیباشد.
 9. کلیه دامین هایی در آفر توسط شرکت ثبت کننده باشد با قیمت آفر محاسبه میشود. در صورتی که دامین ثبت شود و آفر برداشته شده باشد و قیمت در سایت ما تغییر نکرده باشد کاربر موظف است مابقی هزینه را پرداخت کند در غیر این صورت سرویس کنسل خواهد شد و مبلغ کسر شده از شارژ حساب ما در آن ثبت کننده نیز متوجه کاربر خواهد بود نه پاسارگاد سرویسز

این قسمت به مرور به روز می شود و قوانین جدید نیز وضع خواهد شد | آخرین بروز رسانی 24/آبان ماه /1388

 1. کلیه کاربرانی که حداکثر ظرف 72 ساعت پس از مهلت انقضای سرویس خود وجه سرویس را پرداخت ننمایند, بعد از این مهلت به بعد به ازای هر روز دیرکرد می بایست مبلغ 50,000 ریال به عنوان جریمه پرداخت کنند. همچنین در صورت معلق شدن سرویس مبلغ 200.000 ریال بایت راه اندازی مجدد اخذ خواهد شد.
 2. مسئوليت محتواي سايت ها فقط به عهده خريدار مي باشد و استفاده از هرگونه مطلب ، عکس و... که با شرع و قانون جمهوري اسلامي ايران مغايرت داشته باشد ممنوع است.
 3. در صورت تخلف کاربر از قوانين سايت، ايميلي براي اخطار به کاربر فرستاده خواهد شد، در صورتي که کاربر هرچه سريعتر (نهایت 24 ساعت) در مورد مشخص شده اقدام ننمايد، سرويس کاربر بدون اطلاع او قطع شده و هيچ گونه هزينه اي مسترد نخواهد شد و پاسارگاد سرویسز هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت اطلاعات و یا ارائه Full Backup ندارد.
 4. وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز هيچ گونه مسئوليتي در قبال ضررها و خسارات ناشي از مشکلات احتمالي سرويس ها را (به جز مشکلات مربوط به سرور) نمي پذيرد.کاربر شخصاً موظف است نسبت به حفظ فايل ها و اطلاعات و پشتيبان گيري از آنها اقدام نمايد.
 5. در صورتی که سرور های شرکت دچار مشکل شود و سایت کاربر بیش از 10 روز مداوم قابل دیدن نباشد شرکت به میزان 3 برابر یعنی یکماه به اعتبار شخص می افزاید. ضمناً ارتقا سرور و تغییر آن به دلیل بهتر شدن کیفیت جزء اشکالات سرور محسوب نمی گردد.
 6. هر کاربر فقط مجاز به استفاده از ميزان مشخص شده (هاست و پهناي باند) مي باشد در صورت استفاده بيش از مقدار تعيين شده در هر پک خريداري شده کاربر موظف است جريمه تعيين شده جهت اين موارد را به وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز ظرف 72 ساعت پرداخت نمايد در غير اين صورت سرويس کابر قطع خواهد شد. این جریمه از 100,000 ريال تا 1,000,000 ريال می باشد که توسط مدیران اعلام خواهد شد.
 7. ايجاد سايت هاي هک و... با استفاده از سرويس هاي ما ممنوع می باشد و درصورت هرگونه شکايت مبني بر اينکه کاربر با استفاده از سرويس هاي ما به ديگر کاربران اينترنت خسارت وارد نموده ، پيگيري و در صورت صحت سرويس کاربر قطع مي شود.(ارسال ایمیل تبلیغاتی، فرستادن spam (ايميل ها ناخواسته به تعداد زياد براي افراد) نيز شامل اين قانون مي باشد).
 8. ارائه خدمات آپلود سنتر , ارائه وبلاگ , سایت های پـــــــــراکـــــــــــســــــــــــــــــــــی, و عـــبــــور از فـــیــــلـــتر, رپیدلیچر و امثالهم بر روی سرور عادی شرکت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی قطع خواهد شد.
 9. هر گونه فعاليت در مخدوش کردن و يا ضربه زدن به سرورهاي وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز منجر به قطع سريع سرويس بدون اطلاع قبلي کاربر خواهد شد.
 10. هر شب يک BackUp کامل از کليه سرور گرفته مي شود. در خصوص درستي و کامل بودن اين BackUp هيچگونه تضميني وجود ندارد. BackUp گيري فقط در جهت نگهداري سرورها انجام مي گردد. گرفتن BackUp از اطلاعات سايتها ، وظيفه خود مشتري است. قسمت BackUp Manager در تمامی سرویس ها آمده است و شما مي توانيد از آن براي گرفتن نسخه پشتيبان از سايتتان استفاده نماييد. در نظر داشته باشید که یک هفته قبل از موعد تمدید پیشفاکتور ایجاد و در صورت تمایل به تمدید می بایست اقدام فرمایید. پس از اتمام زمان سرویس و بکاپ آن به صورت اتوماتیک از سرور حذف خواهند شد و ارائه بکاپ پس از منقضی شدن و حذف وجود نخواهد داشت.
 11. کاربر موظف است شخصاً نسبت به فراگيري آموزش هاي لازم براي استفاده از امکانات سرويس ها اقدام نمايد و در اين رابطه وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز هيچگونه مسئوليتي نمي پذيرد.
 12. وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز فقط موظف به رفع اشکال و پاسخ دادن به سئوالات مربوط به سرويس ها مي باشد، در صورت اينکه کاربر بخواهد اسکريپت جديد به غير از اسکريپت هاي مشخص شده نصب نمايد و يا تغييري در اسکريپت هاي نصب شده ايجاد نمايد شخصاً بايد اقدام نمايد ولي در صورت پرداخت هزينه هاي آن به وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز اين امور توسط بخش فني قابل اجرا است.
 13. کاربر مي تواند هزينه را به صورت ساليانه پرداخت نمايد، با انجام این کار شامل تخفیف 2ماه هاستینگ رایگان می شود که در قیمت های سالیانه لحاظ شده است.
 14. کاربر نمی تواند پس از پرداخت نقدی (سالیانه) اقدام به تسویه حساب کرده و درخواست بازپرداخت مبلغ دریافتی خود را نماید. تنها می توانیم سرویس را در صورت عدم رضایت قطع نماییم. شایان ذکر است که تنها 7 روز پس از اتصال سرویس می توانید درخواست مسترد نمودن وجه را داشته باشید که این امر مستلزم وجود مشکلی در سرویس دهی شرکت می باشد.
 15. دریافت بکاپ و یا ری استور بکاپ پس از معلق یا حذف سرویس و در صورت نیاز کاربر هزینه آن دریافت خواهد شد. این هزینه را با بخش پشتیبانی هماهنگ فرمایید.

این قسمت به مرور به روز می شود و قوانین جدید نیز وضع خواهد شد | آخرین بروز رسانی 8/اسفند ماه /1390

 1. خرید از پاسارگاد سرویسز مستلزم ثبت نام در سایت می باشد. اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام وارد سیستم میشود برای شرکت ما معتبر می باشد و در صورت ناقص بودن به نماینده اطلاع داده خواهد شد که اطلاعات را کامل نماید که جهت سهولت برقراری تماس در مواقع اضطراری باشد. از این رو هر نماینده که در پرتال شرکت ثبت نام می نماید و خرید میکند به عنوان صاحب امتیاز نمایندگی هاستینگ محسوب میشود و پاسارگاد سرویسز ملزم به پاسخگویی به ایشان می باشد ولاغیر. شایان ذکر است که کلیه کاربرانی که سرویسهای نمایندگی هاستینگ را خریداری کنند دسترسی آنها به سایت به عنوان نماینده فروش به سایت تغییر خواهد کرد.
 2. کليه سرويس ها پس از پرداخت وجه تعيين شده فعال مي گردد. در صورت انتخاب سرویس و عدم پرداخت تا 72 ساعت نام کاربری و سرویس درخواستی حذف خواهد شد.
 3. در صورت استفاده از سرويسهاي نمایندگی هاستینگ ماهيانه کاربر موظف است 30 روز بعد از آخرين پرداخت ، هزينه ماه آينده را پرداخت کند . درصورت تأخير بيش از 3 روز سرويس کاربر بدون اطلاع متوقف شده و در روز 7 تأخير کليه فايل ها و اطلاعات کاربر از روي سرور حذف مي گردد.(اين زمان تأخير به منزله انصراف کاربر از تمديد سرويس خود مي باشد)
 4. کلیه کاربرانی که حداکثر ظرف 72 ساعت پس از مهلت انقضای سرویس خود وجه سرویس را پرداخت ننمایند, بعد از این مهلت به بعد به ازای هر روز دیرکرد می بایست مبلغ 50,000 ریال به عنوان جریمه پرداخت کنند. همچنین در صورت معلق شدن سرویس مبلغ 150.000 ریال بایت راه اندازی مجدد اخذ خواهد شد.
 5. در صورتی که سرور های شرکت دچار مشکل شود و سرویس نماینده بیش از 10 روز مداوم قابل دیدن نباشد شرکت به میزان 3 برابر یعنی یکماه به اعتبار شخص می افزاید. ضمناً ارتقا سرور و تغییر آن به دلیل بهتر شدن کیفیت جزء اشکالات سرور محسوب نمی گردد.
 6. هر نماینده فقط مجاز به استفاده از ميزان مشخص شده (هاست و پهناي باند سرویس خود) مي باشد در صورت استفاده بيش از مقدار تعيين شده در هر پک خريداري شده کاربر موظف است جريمه تعيين شده جهت اين موارد را به وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز ظرف 72 ساعت پرداخت نمايد در غير اين صورت سرويس کابر قطع خواهد شد. این جریمه از 200,000 ريال تا 2,000,000 ريال می باشد که توسط مدیران اعلام خواهد شد.
 7. هر گونه فعاليت در مخدوش کردن و يا ضربه زدن به سرورهاي وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز منجر به قطع سريع سرويس بدون اطلاع قبلي کاربر خواهد شد.
 8. نماینده نمی تواند پس از پرداخت نقدی (سالیانه) اقدام به تسویه حساب کرده و درخواست بازپرداخت مبلغ دریافتی خود را نماید. تنها می توانیم سرویس را در صورت عدم رضایت قطع نماییم.
 9. نمایندگان مي تواند هزينه را به صورت ساليانه پرداخت نمايد، با انجام این کار شامل تخفیف 2ماه هاستینگ رایگان می شود که در قیمت های سالیانه لحاظ شده است.
 10. وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز فقط موظف به رفع اشکال و پاسخ دادن به سئوالات مربوط به سرويس ها مي باشد، در صورت اينکه کاربر بخواهد اسکريپت جديد به غير از اسکريپت هاي مشخص شده نصب نمايد و يا تغييري در اسکريپت هاي نصب شده ايجاد نمايد شخصاً بايد اقدام نمايد ولي در صورت پرداخت هزينه هاي آن به وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز اين امور توسط بخش فني قابل اجرا است.
 11. نماینده موظف است شخصاً نسبت به فراگيري آموزش هاي لازم براي استفاده از امکانات سرويس ها اقدام نمايد و در اين رابطه وب هاستینگ پاسارگاد سرویسز هيچگونه مسئوليتي نمي پذيرد.
 12. هر شب يک BackUp کامل از کليه سرور گرفته مي شود. در خصوص درستي و کامل بودن اين BackUp هيچگونه تضميني وجود ندارد. BackUp گيري فقط در جهت نگهداري سرورها انجام مي گردد. گرفتن BackUp از اطلاعات سايتها ، وظيفه خود مشتري است. قسمت BackUp Manager در اغلب مجموعه ها آمده است و شما مي توانيد از آن براي گرفتن نسخه پشتيبان از سايتتان استفاده نماييد.
 13. ری استور بکاپ در صورت نیاز کاربر هزینه آن دریافت خواهد شد. این هزینه را با بخش پشتیبانی هماهنگ فرمایید.

این قسمت به مرور به روز می شود و قوانین جدید نیز وضع خواهد شد | آخرین بروز رسانی 8/اسفند ماه /1390

به موجب اين قوانين و مقررات که ما بين پاسارگاد سرویسز کــه از ايــن پــس اپراتور پاسارگاد نـامـيـده ميشود و کليه کاربراني که داراي سرويس فعال در شرکت مي باشند و از اين پس مشترك ناميده ميشود , منعقد ميگردد مشترک پس از سفارش و واريز و اپراتور پاسارگاد پس از تحويل وجه و تسويه حساب کامل و ارائه خدمات موظف به رعايت آن مي باشند.

 1. مشترک نمي‌تواند بدون اخذ موافقت رسمي اپراتور پاسارگاد، حقوق و تعهدات خود را به شخص و يا اشخاص حقيقي و حقوقي منتقل نمايد. در صورت عدم اجراي تعهدات، قرارداد لغو مي‌گردد و اپراتور پاسارگاد هيچگونه مسئوليتي ندارد.
 2. مشترک مسئول تمامي اطلاعات مبادله شده درIP هاي تخصيص ‌يافته و اطلاعات موجود بر سرور(هاي) مورد اجاره بوده و اپراتور پاسارگاد و ديتاسنتر مربوطه هيچگونه مسئوليتي در اين رابطه نخواهد داشت.
 3. مشترک متعهد مي‌گردد اقدام به اسپم ننمايد، هيچ‌کدام از سايت‌ها و سرويس‌هاي خود و مشتريان را به ‌وسيله‌ اسپم (نامه‌هاي ناخواسته) تبليغ ننمايد و امکان اسپم را براي شخص ثالث فراهم نياورد. در صورت دريافت ابيوز از ديتاسنتر سرور مشترک موظف به پرداخت جريمه هايي که توسط ديتاسنتر تنظيم گردد مي باشد.
 4. مشترک متعهد مي‌گردد که از سرويس‌هاي مورد اجاره براي انتشار و تکثير، فروش و پخش غيرقانوني نرم‌افزار، موسيقي، نوشته، فيلم، سريال، گزارش و هرگونه فايل متعلق به شخص يا شرکت ايراني و خارجي، بدون اجازه آن‌ها استفاده ننمايد و تمامي قوانين کپي‌رايت بين‌المللي اشاره شده در قوانين سازمان تجارت جهاني WTO را رعايت نمايد. در صورت اعتراض شخص يا شرکت داراي حقوق و نداشتن مدارک کافي توسط مشترک، اپراتور پاسارگاد قادر خواهد بود بنا به درخواست فرد يا شرکت داراي حقوق، اقدام به حذف محتويات مورد دعوي از روي سرور اجاره شده و يا قطع دسترسي سرويس نمايد که با توجه به اهميت مسئله مي تواند منجر به پايان سرويس دهي بدون بازپرداخت مدت باقي مانده گردد. همچنين مشترک متعهد مي گردد از هيچ يک از نرم افزارهاي کامپيوتر به کامپيوتر مانند Torrent و eMule جهت Download و يا Upload فايل هاي ناقض قوانين CopyRight استفاده نکند و در غير اين صورت ممکن است بنا به شرايط اپراتور پاسارگاد سرور مربوطه را مسدود نمايد، در چنين شرايطي هيچ وجهي بازگردانده نخواهد شد.
 5. مشترک در انتخاب سرويس مي بايست متناسب با نياز خود اقدام نمايد و در مورد سرورهاي اختصاصي ، اپراتور پاسارگاد قادرخواهد بود جهت جلوگيري ازمزاحمت ها وآسيب هاي احتمالي براي ديگر کاربران ،از ادامه خدمات رساني به کاربران پرمصرف خودداري نمايد.
 6. مشترک متعهد مي گردد، سرويس هاي Proxy و يا VPN اي که نياز به login براي دسترسي به آنها نيست (دراصطلاح Anonymous Proxy ) را بر روي سرورهاي خود نصب نکند. استفاده از اين نوع سرويس ها به صورتي که نياز به Authentication داشته باشند بلا مانع مي باشد.
 7. مشترک متعهد مي‌شود براي هر ساعت هزينه پشتيباني فني که خارج از تعهدات اپراتور پاسارگاد باشد، مانند اشکال‌يابي نرم‌افزاري، کمک در جهت نصب نرم‌افزار، حل مشکلات ويروسي و امنيتي، مبلغي که قبل از انجام خدمات مورد نظر توافق مي گردد را براساس صورت ‌حساب دريافتي از طرف اپراتور پاسارگاد طي مدت 72ساعت يا 2 روز کاري به اپراتور پاسارگاد پرداخت نمايد.
 8. مشترک متعهد مي‌شود که از سرويس‌هاي خود براي نفوذ، اختلال، خراب‌کاري و به دست آوردن غيرقانوني اطلاعات در شبکه اينترنت به هبچ نحوي استفاده نکند و هيچ‌گونه نرم‌افزار کنترل و بازديد از شبکه (Network Monitoring and Surfing Tool) را بدون تاييد قبلي از اپراتور پاسارگاد بر روي سرور‌هاي خود نصب نکند.
 9. مشترک متعهد مي‌شود در استفاده از سرويس‌هاي ارائه شده، قوانين و مقررات جاري جمهوري اسلامي ايران را رعايت نمايد. بديهي است کليه مسئوليت‌هاي ناشي از استفاده‌هاي غيرمجاز برعهده مشترک خواهد بود.
 10. در صورتي که مشترک، خدمات پشتيبان گيري (Backup) اپراتور پاسارگاد را سفارش نداده باشد، از دست رفتن داده ها به هر دليلي که باشد، هيچ مسئوليتي متوجه اپراتور پاسارگاد نخواهد بود. (در برخي از ديتاسنترها مانند Hetzner گزينه بکاپ با حجم مشخص به صورت رايگان وجود دارد و ميتوانند آن را فعال کنند).
 11. اگر سرويس مورد استفاده مشترک به دليل تحريم ايران از طرف دولت هاي خارجي مسدود گردد، اپراتور پاسارگاد متعهد مي گردد به تناسب زمان باقي مانده از قرارداد مبلغي را به سرويس گيرنده مرجوع دارد.
 12. بعد از عقد قرارداد و واريز هزينه، قرارداد قابليت لغو ندارد و مشترک مي تواند تنها سرويس را لغو کند اما وجهي باز نخواهد گشت.
 13. در صورتي که از سرويس هاي مديريت شده استفاده نمي کنيد، اپراتور پاسارگاد تنها موظف است در مورد مسائل مربوط به شبکه و يا سخت افزار سرور پشتيبان شما باشد، لذا اگر تمايل داريد پشتيباني در مورد نرم افزار و يا تنظيمات سرور را نيز دريافت کنيد بايد در هنگام سفارش سرور، مديريت سرور را نيز سفارش دهيد.
 14. بديهي است پس از پايان مدت قرارداد در صورت تمايل به ادامه همکاري با اپراتور پاسارگاد مشترک مي بايست با نرخ روز نسبت به پرداخت بهاي سرويس ها اقدام نمايد. با توجه به نوسانات قيمت واحد هاي پولي غير از ريال اپراتور پاسارگاد اين حق را براي خود محفوظ ميدارد که سرويس مشترک را با نرخ روز محاسبه کند و مشترک موظف به پرداخت مي باشد.
 15. کليه سرور هاي اپراتور پاسارگاد امکان انتقال به پانل هاي ديگر نمايندگان رسمي و غير رسمي ديتاسنترها ندارند. مشترک تنها مي تواند سرويس را لغو کند.
 16. کليه سرورها تنها قابل ارائه به صورت يک ماهه مي باشد.
 17. مشترک متعهد مي شود تمديد هر سرور را 1 ماه قبل از موعد اتمام قرار داد انجام دهد و هزينه آن پرداخت کند.
 18. چنانچه مشترک تمايل به قطع سرويس دارد بايد 1 ماه قبل از موعد اتمام قرار داد، درخواست خود را کتباً به اپراتور پاسارگاد اعلام دارد. قطع سرويس 1 ماه پس از اعلام مشترک انجام خواهد گرفت.
 19. چنانچه مشترک پس از اعلام قطعي سرويس مجدداً درخواست تمديد دهد، چنانچه هنوز قرارداد به اتمام نرسيده باشد، با احتساب جريمه معادل هزينه 1 ماه سرور امکان پذير خواهد بود.

این قسمت به مرور به روز می شود و قوانین جدید نیز وضع خواهد شد | آخرین بروز رسانی 28/آذر ماه /1391

به موجب اين قوانين و مقررات که ما بين پاسارگاد سرویسز کــه از ايــن پــس اپراتور پاسارگاد نـامـيـده ميشود و کليه کاربراني که داراي سرويس فعال در شرکت مي باشند و از اين پس مشترك ناميده ميشود , منعقد ميگردد مشترک پس از سفارش و واريز و اپراتور پاسارگاد پس از تحويل وجه و تسويه حساب کامل و ارائه خدمات موظف به رعايت آن مي باشند.

 1. مشترک نمي‌تواند بدون اخذ موافقت رسمي اپراتور پاسارگاد، حقوق و تعهدات خود را به شخص و يا اشخاص حقيقي و حقوقي منتقل نمايد. در صورت عدم اجراي تعهدات، قرارداد لغو مي‌گردد و اپراتور پاسارگاد هيچگونه مسئوليتي ندارد.
 2. مشترک مسئول تمامي اطلاعات مبادله شده درIP هاي تخصيص ‌يافته و اطلاعات موجود بر سرور مجازي(هاي) مورد اجاره بوده و اپراتور پاسارگاد و ديتاسنتر مربوطه هيچگونه مسئوليتي در اين رابطه نخواهد داشت.
 3. مشترک متعهد مي‌گردد اقدام به اسپم ننمايد، هيچ‌کدام از سايت‌ها و سرويس‌هاي خود و مشتريان را به ‌وسيله‌ اسپم (نامه‌هاي ناخواسته) تبليغ ننمايد و امکان اسپم را براي شخص ثالث فراهم نياورد. در صورت دريافت ابيوز از ديتاسنتر سرور مجازي مشترک موظف به پرداخت جريمه هايي که توسط ديتاسنتر تنظيم گردد مي باشد.
 4. مشترک متعهد مي‌گردد که از سرويس‌هاي مورد اجاره براي انتشار و تکثير، فروش و پخش غيرقانوني نرم‌افزار، موسيقي، نوشته، فيلم، سريال، گزارش و هرگونه فايل متعلق به شخص يا شرکت ايراني و خارجي، بدون اجازه آن‌ها استفاده ننمايد و تمامي قوانين کپي‌رايت بين‌المللي اشاره شده در قوانين سازمان تجارت جهاني WTO را رعايت نمايد. در صورت اعتراض شخص يا شرکت داراي حقوق و نداشتن مدارک کافي توسط مشترک، اپراتور پاسارگاد قادر خواهد بود بنا به درخواست فرد يا شرکت داراي حقوق، اقدام به حذف محتويات مورد دعوي از روي سرور مجازي اجاره شده و يا قطع دسترسي سرويس نمايد که با توجه به اهميت مسئله مي تواند منجر به پايان سرويس دهي بدون بازپرداخت مدت باقي مانده گردد. همچنين مشترک متعهد مي گردد از هيچ يک از نرم افزارهاي کامپيوتر به کامپيوتر مانند Torrent و eMule جهت Download و يا Upload فايل هاي ناقض قوانين CopyRight استفاده نکند و در غير اين صورت ممکن است بنا به شرايط اپراتور پاسارگاد سرور مجازي مربوطه را مسدود نمايد، در چنين شرايطي هيچ وجهي بازگردانده نخواهد شد.
 5. شترک در انتخاب سرويس مي بايست متناسب با نياز خود اقدام نمايد و در مورد سرور مجازيهاي مجازي، اپراتور پاسارگاد قادرخواهد بود جهت جلوگيري ازمزاحمت ها وآسيب هاي احتمالي براي ديگر کاربران ،از ادامه خدمات رساني به کاربران پرمصرف خودداري نمايد.
 6. مشترک متعهد مي گردد، سرويس هاي Proxy و يا VPN اي که نياز به login براي دسترسي به آنها نيست (دراصطلاح Anonymous Proxy ) را بر روي سرور مجازيهاي خود نصب نکند. استفاده از اين نوع سرويس ها به صورتي که نياز به Authentication داشته باشند بلا مانع مي باشد.
 7. مشترک متعهد مي‌شود براي هر ساعت هزينه پشتيباني فني که خارج از تعهدات اپراتور پاسارگاد باشد، مانند اشکال‌يابي نرم‌افزاري، کمک در جهت نصب نرم‌افزار، حل مشکلات ويروسي و امنيتي، مبلغي که قبل از انجام خدمات مورد نظر توافق مي گردد را براساس صورت ‌حساب دريافتي از طرف اپراتور پاسارگاد طي مدت 72ساعت يا 3 روز کاري به اپراتور پاسارگاد پرداخت نمايد.
 8. مشترک متعهد مي‌شود که از سرويس‌هاي خود براي نفوذ، اختلال، خراب‌کاري و به دست آوردن غيرقانوني اطلاعات در شبکه اينترنت به هبچ نحوي استفاده نکند و هيچ‌گونه نرم‌افزار کنترل و بازديد از شبکه (Network Monitoring and Surfing Tool) را بدون تاييد قبلي از اپراتور پاسارگاد بر روي سرور مجازي‌هاي خود نصب نکند.
 9. مشترک متعهد مي‌شود در استفاده از سرويس‌هاي ارائه شده، قوانين و مقررات جاري جمهوري اسلامي ايران را رعايت نمايد. بديهي است کليه مسئوليت‌هاي ناشي از استفاده‌هاي غيرمجاز برعهده مشترک خواهد بود.
 10. اگر سرويس مورد استفاده مشترک به دليل تحريم ايران از طرف دولت هاي خارجي مسدود گردد، اپراتور پاسارگاد متعهد مي گردد به تناسب زمان باقي مانده از قرارداد مبلغي را به سرويس گيرنده مرجوع دارد.
 11. بعد از عقد قرارداد و واريز هزينه، قرارداد قابليت لغو ندارد و مشترک مي تواند تنها سرويس را لغو کند اما وجهي باز نخواهد گشت.
 12. در صورتي که از سرويس هاي مديريت شده استفاده نمي کنيد، اپراتور پاسارگاد تنها موظف است در مورد مسائل مربوط به شبکه و يا سخت افزار سرور مجازي پشتيبان شما باشد، لذا اگر تمايل داريد پشتيباني در مورد نرم افزار و يا تنظيمات سرور مجازي را نيز دريافت کنيد بايد در هنگام سفارش سرور مجازي، مديريت سرور مجازي را نيز سفارش دهيد.
 13. بديهي است پس از پايان مدت قرارداد در صورت تمايل به ادامه همکاري با اپراتور پاسارگاد مشترک مي بايست با نرخ روز نسبت به پرداخت بهاي سرويس ها اقدام نمايد. با توجه به نوسانات قيمت واحد هاي پولي غير از ريال اپراتور پاسارگاد اين حق را براي خود محفوظ ميدارد که سرويس مشترک را با نرخ روز محاسبه کند و مشترک موظف به پرداخت مي باشد.
 14. چنانچه مشترک پس از اعلام قطعي سرويس مجدداً درخواست تمديد دهد، چنانچه هنوز قرارداد به اتمام نرسيده باشد، با احتساب جريمه معادل هزينه 1 ماه سرور مجازي امکان پذير خواهد بود.

این قسمت به مرور به روز می شود و قوانین جدید نیز وضع خواهد شد | آخرین بروز رسانی 28/آذر ماه /1391