ریست پرینترهای اپسون

فایل ریست پرینتر اپسون L210 و رفع مشکل روشن شدن چراغ ها

فایل ریست پرینتر اپسون L210 و رفع مشکل روشن شدن چراغ ها

فایل ریست پرینتر اپسون L210 – پرینتر اپسون مدل ال ۲۱۰ بعد از اینکه مدتی مورد استفاده قرار میگیرد متوقف می شود. تنها راهی که می توانید مجددا از پرینتر به حالت عادی استفاده نمایید این است که پرینتر را ریست نمایید.

فایل ریست اپسون L210

ریست کردن پرینترهای جوهرافشان اپسون امری متداول است که معمولا در مورد اکثر این پرینترها وجود دارد. این ریست در واقع مربوط به پدهای جمع کننده جوهر ضایعات می شود که کنتور شمارنده آن بایستی ریست شود.

چگونه مشکل پرینتر اپسون L210 را بفهمیم؟

این مدل پرینتر با هر مشکلی که روبرو شود توسط الگوهای خاصی از روشن و خاموش شدن چراغ های روی پنل مشکل را به کاربر اعلام می کند. زمانی که پرینتر احتیاج به ریست داشته باشد چراغ قطره و چراغ کاغذ پرینتر بصورت متناوب یا یکی در میان خاموش و روشن می شوند.

دقت داشته باشید که اگر این چراغ ها بصورت همزمان روشن و خاموش می شوند ممکن است مشکل مربوط به چیز دیگری باشد و به ریست شدن ربطی نداشته باشد اما باز هم می توانید از بخش پشتیبانی سایت یا قسمت نظرات درخواست راهنمایی داشته باشید.

چراغ قطره و چراغ کاغذ در پرینتر اپسون L210 بصورت یکی در میان روشن و خاموش می شود

همانگونه که گفتیم این موضوع دقیقا مشکل مربوط به ریست پرینتر را بیان می کند. برای حل مشکل بایستی فایل ریست اپسون L210 را از پایین همین مطلب تهیه کنید و توسط فایل راهنما و تصویری همراه آن ریست نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا