ریست پرینترهای جوهر افشان اپسون ، چرا باید ریست شوند و چطور؟

///ریست پرینترهای جوهر افشان اپسون ، چرا باید ریست شوند و چطور؟

ریست پرینترهای جوهر افشان اپسون ، چرا باید ریست شوند و چطور؟

ریست پرینترهای جوهر افشان اپسون ، چرا و چگونه؟

ریست پرینترهای جوهر افشان اپسون

پرینترهای اپسون

 

از کجا بفهمیم پرینتر نیاز به ریست دارد؟

پرینترهای جوهرافشان اپسون زمانی که تعداد مشخصی برگ چاپ می کنند متوقف می شوند و معمولا چراغ های جوهر و کاغذ به طور ضربدری و با رنگ نارنجی روشن و خاموش می شوند. البته این الگو ممکن است در مدل های مختلف اپسون تا حدودی متفاوت باشد اما در هر حال پرینتر بدون هیچ دلیلی از کار می افتد و دیگر چاپ نمی کند.

در واقع شما باید یک دست کارتریج جوهر جدید بخرید تا پرینتر دوباره شروع به کار کند اما با نرم افزارهای مخصوص این کار می توانید این محدودیت را برداشته و کنتور پرینتر را صفر کنید و پرینتر دوباره شروع به کار خواهد کرد.

چگونه نرم افزار ریست پرینتر خود را پیدا نماییم؟

برای یافتن فایل ریست مناسب پرینترتان ، می توانید مدل دستگاه خود را در قسمت جستجوی سایت درج کنید و در صورتی که نرم افزار مخصوص همان مدل دستگاه را نیافتید می توانید باز بخش تماس با ما یا قسمت نظرات آن را درخواست نمایید.

آموزش نحوه کار با یکی از نرم افزارهای ریست اپسون

نرم افزارهای مخصوص ریست ممکن است متفاوت باشند که در صورت نیاز شما، آموزش آن نیز همراه با نرم افزار خدمت شما ارایه می شود. تصویر زیر آموزشی زیر مربوط به یکی از انواع این برنامه ها می باشد.

ریست پرینترهای جوهر افشان اپسون

ریست پرینترهای اپسون

 

توسط |۱۳۹۸-۲-۲۵ ۱۶:۵۷:۴۱ +۰۰:۰۰شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۶|ریست پرینترهای اپسون, فایل ریست پرینتر|2 دیدگاه

2 دیدگاه

 1. رضا مرداد ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۶:۱۲ پاسخ

  سلام پرینتر epson t800 دارم بعد از فشردن دکمه قرمز به منظور ریست در نرم افزار با پیام ID_STR_PRN_ERR_SUPPORT مواجه شدم .تشکر میکنم که بتوانید راهنمایی بفرمایید. سپاسگذارم.

  • مدیر مرداد ۱۷, ۱۳۹۷ در ۲۳:۲۹ پاسخ

   سلام کاربر عزیز،
   بفرمایید برنامه ریست شما از چه نوعی می باشد. در صورتی که از برنامه های adjustment استفاده می کنید در بعضی موارد نیاز هست که تاریخ کامپیوتر خود را تغییر دهید. لطفا برنامه مورد استفاده خود را معرفی نموده تا راهنمایی بهتری صورت گیرد.

دیدگاه خود را بنویسید