معرفی مختصر پرینتر سامسونگ مدل ML-2250

خیلی عذرخواهیم اگر شما از این دستگاه استفاده می کنید اما این دستگاه را یک پرینتر بدقواره می دانیم! خودتان می دانید روی میز جای زیادی می گیرد ، سطح رویی آن مسطح نیست و نسبتا سنگین است. بازکردن درب و درآوردن و جازدن کارتریج کمی زور بازو می خواهد! دستگاهی متعلق به چند نسل قبل ترازتولیدات شرکت سامسونگ که هنوز هم کاربرانی خوشحال و خندان دارد! در کنار همه این معایب کارتریج بزرگ آن پودر زیادی در خود جای می دهد و می توانید به واسطه آن تعداد زیادی برگ چاپ کنید.

همچنین کارتریج این دستگاه مخزن ضایعات ندارد و بیشتر مدل های آن دریچه ای دارد که به راحتی می توانید خودتان آن را شارژ نمایید.

مشخصات فنی پرینتر سامسونگ مدل ML-2250

این قسمت هنوز آماده نشده است.

آموزش نصب و راه اندازی پرینتر سامسونگ مدل ML-2250

این قسمت هنوز آماده نشده است.

آموزش کار با پرینتر سامسونگ مدل ML-2250

این قسمت هنوز آماده نشده است.

موارد زیر بصورت کلی بوده و در مورد اکثر پرینترها می توانید به کار ببرید. بدیهی است که رعایت موارد زیر باعث طول عمر پرینتر شما و کاهش هزینه های شما خواهد شد.

پرینتر خود را روی یک سطح صاف نصب کنید، چنانچه پرینتر شما سینی کاغذ مجزایی دارد که می توان آن را خارج کرد این مورد بسیار اهمیت دارد که سطح زیرین پرینتر شما صاف باشد.

محل نصب پرینتر در معرض نور آفتاب نباشد، همچنین از وسایل سرمایشی و گرمایشی فاصله داشته باشد.

در صورتی که در محل کار از دستگاه استفاده می کنید حتما یک کاور پارچه ای یا پلاستیکی تهیه کنید و مواقعی که از دستگاه استفاده نمی کنید روی آن را بپوشانید.

از کاغذهای مرغوب و با گرماژ استاندارد پرینتر استفاده نمایید. همچنین سعی کنید از کاغذهای نو استفاده کرده و کاغذهای تاشده ، چروک و پاره و یا مرطوب را وارد دستگاه نکنید.

گیر کردن کاغذ داخل پرینترها یک مشکل شایع و پیش بینی شده است و به همین دلیل برای خارج کردن کاغذ گیر کرده داخل دستگاه مواردی پیش بینی شده است. برای این کار همه حواستان را جمع کنید تا کاغذ پاره نشود و بطور کامل خارج شود، برای این منظور ابتدا دستگاه را خاموش نموده و سینی کاغذ را خارج نمایید (در مواردی که سینی کاغذ قابل خارج کردن هست) پس از آن کارتریج را خارج نموده و شاید دستگاه شما یک درب در قسمت پشت داشته باشد که می توانید ان را باز نمایید. همچنین اهرم های سبزرنگی که در مسیر عبور کاغذ قرار دارند به شما کمک می کنند که کاغذ را راحت تر ازدستگاه خارج نمایید.

هر از چندگاهی پرینتر خود را تمیز کنید

دقت کنید روی کاغذهای داخل سینی کاغذ شیئ خارجی وجود نداشته باشد.

اگر حجم چاپ زیادی دارید بطور مداوم از پرینتر کار نکشید و بعد از هر ۱۵۰ یا ۲۰۰ برگ استراحت کوچکی به پرینتر بدهید تا حرارت زیاد ایجاد شده به دستگاه صدمه ای نزند.

مشکلات مربوط به پرینتر سامسونگ مدل ML-2250

  • مشکل حروف به هم ریخته

موضوع که شاید در هنگام کار با این پرینتر تجربه کرده باشید چاپ خودکار حروف به هم ریخته در این دستگاه است. در این هنگام نیاز است که همه نسخه های درایوری که قبلا روی کامپیوترتان نصب شده است را حذف کنید و درایور جدید آن را مجدد نصب نمایید.

  • مشکل زمان گرم شدن طولانی دستگاه

مشکل دیگری که هنگام کار با پرینتر سامسونگ مدل ML-2250 ممکن است تجربه کرده باشید وارم آپ تایم طولانی دستگاه و یا به عبارت دیگر زمان گرم شدن طولانی دستگاه می باشد. برای حل این مشکل بایستی کارتریج دستگاه را خارج نموده و مجددا آن را جا بزنید. شاید نیاز باشد دو یا سه بار این کار را انجام دهید تا نتیجه بگیرید.

 

 

اینجا محل درج تجارب کاربران این دستگاه است.

تاکنون مورد خاصی از طرف کاربران در خصوص کار با پرینتر سامسونگ مدل ML-2250 مطرح نشده است. چنانچه شما تجربه ای در خصوص این دستگاه دارید لطفا از قسمت نظرات برای ما ارسال نمایید تا در این بخش قرار گیرد.

دانلود های مربوط به این دستگاه

اینجا محل دانلود برنامه های مربوط به این دستگاه است.

پرینتر سامسونگ ام ال ۲۲۵۰ یک پرینتر تک کاره سیاه و سفید می باشد. در صورتی که دنبال درایور پرینتر سامسونگ مدل ML-2250 هستید می توانید از لینک زیر آن را دانلود نمایید.

 

عنوان: درایور پرینتر سامسونگ مدل ML-2250

ویندوز: ایکس پی ، سون ، ۸٫۱

حجم فایل: ۸ مگابایت

لینک دانلود