معرفی مختصر پرینتر سامسونگ ML-1610

پرینتر سامسونگ ام ال ۱۶۱۰ با فناوری چاپ سیاه و سفید وزنی حدود ۵٫۵ کیلوگرم دارد و حداکثر کیفیت چاپ آن برابر ۶۰۰*۶۰۰ نقطه در اینچ می باشد. شما می توانید حداکثر ۱۵۰ برگ کاغذ در سینی تغذیه آن قرار دهید.

پرینتر ML-1610 با سرعت ۱۶ برگ در دقیقه می تواند اسناد شما را چاپ نماید و برای این منظور از زبان “اس پی ال” بهره می برد.

شارژ کارتریج این مدل دستگاه بسیار ساده است و با حداقل دانش فنی می توانید اقدام به شارژ آن نمایید. البته هنگام شارژ فراموش نکنید مخزن ضایعات پودر آن را تخلیه کنید.

در مورد شارژ کارتریج این مدل پرینتر به زودی در پست جداگانه ای توضیحاتی ارایه خواهیم داد.

مشخصات فنی پرینتر سامسونگ ML-1610

اطلاعات این قسمت هنوز آماده نیست.

آموزش نصب و راه اندازی پرینتر سامسونگ ML-1610

اطلاعات این قسمت هنوز آماده نیست.

آموزش کار با پرینتر سامسونگ ML-1610

اطلاعات این قسمت هنوز آماده نیست.

موارد زیر بصورت کلی بوده و در مورد اکثر پرینترها می توانید به کار ببرید. بدیهی است که رعایت موارد زیر باعث طول عمر پرینتر شما و کاهش هزینه های شما خواهد شد.

پرینتر خود را روی یک سطح صاف نصب کنید، چنانچه پرینتر شما سینی کاغذ مجزایی دارد که می توان آن را خارج کرد این مورد بسیار اهمیت دارد که سطح زیرین پرینتر شما صاف باشد.

محل نصب پرینتر در معرض نور آفتاب نباشد، همچنین از وسایل سرمایشی و گرمایشی فاصله داشته باشد.

در صورتی که در محل کار از دستگاه استفاده می کنید حتما یک کاور پارچه ای یا پلاستیکی تهیه کنید و مواقعی که از دستگاه استفاده نمی کنید روی آن را بپوشانید.

از کاغذهای مرغوب و با گرماژ استاندارد پرینتر استفاده نمایید. همچنین سعی کنید از کاغذهای نو استفاده کرده و کاغذهای تاشده ، چروک و پاره و یا مرطوب را وارد دستگاه نکنید.

گیر کردن کاغذ داخل پرینترها یک مشکل شایع و پیش بینی شده است و به همین دلیل برای خارج کردن کاغذ گیر کرده داخل دستگاه مواردی پیش بینی شده است. برای این کار همه حواستان را جمع کنید تا کاغذ پاره نشود و بطور کامل خارج شود، برای این منظور ابتدا دستگاه را خاموش نموده و سینی کاغذ را خارج نمایید (در مواردی که سینی کاغذ قابل خارج کردن هست) پس از آن کارتریج را خارج نموده و شاید دستگاه شما یک درب در قسمت پشت داشته باشد که می توانید ان را باز نمایید. همچنین اهرم های سبزرنگی که در مسیر عبور کاغذ قرار دارند به شما کمک می کنند که کاغذ را راحت تر ازدستگاه خارج نمایید.

هر از چندگاهی پرینتر خود را تمیز کنید

دقت کنید روی کاغذهای داخل سینی کاغذ شیئ خارجی وجود نداشته باشد.

اگر حجم چاپ زیادی دارید بطور مداوم از پرینتر کار نکشید و بعد از هر ۱۵۰ یا ۲۰۰ برگ استراحت کوچکی به پرینتر بدهید تا حرارت زیاد ایجاد شده به دستگاه صدمه ای نزند.

 

 

اینجا محل درج تجارب کاربران این دستگاه است.

تاکنون مورد خاصی از طرف کاربران در خصوص کار با پرینتر سامسونگ ML-1610 مطرح نشده است. چنانچه شما تجربه ای در خصوص این دستگاه دارید لطفا از قسمت نظرات برای ما ارسال نمایید تا در این بخش قرار گیرد.

دانلود های مربوط به این دستگاه

اینجا محل دانلود برنامه های مربوط به این دستگاه است.

پرینتر سامسونگ ML-1610 یکی از پرینترهای خانگی بسیار خوب شرکت سامسونگ است. این پرینتر تک کاره بوده و چاپ سیاه و سفید را ارایه می دهد. در صورتی که دنبال درایور پرینتر سامسونگ مدل ML-1610 می گردید می توانید آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

 

عنوان: درایور پرینتر سامسونگ مدل ML-1610

ویندوز: سون

نسخه: ۳۲بیتی / ۶۴ بیتی

نسخه درایور: ver 3.01

حجم فایل: ۹ مگابایت

لینک دانلود